کد خبر: ۴۰۶۱۸۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۰
در پي جلسه مدير مركز هنرهاي نمايشي با هيئت مديره خانه تئاتر؛

گفتگوهاي مستمر و تعامل بين مركز هنرهاي نماشي و خانه تئاتر در جهت نيل به اهداف و منافع جامعه تئاتري به طور حتم بهترين نتيجه را مي‌دهد.

شكرخدا گودرزي نويسنده و كارگردان تئاتر و از اعضاي هيئت مديره خانه تئاتر در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران در خصوص دستاوردهاي جلسه مدير مركز هنرهاي نمايشي با اعضاي هيئت مديره گفت: مدير مركز هنرهاي نمايشي تعاملي را با خانه تئاتر شروع كرده و قرار است جلسات مكرري در خصوص مسائل تئاتري داشته باشيم.
وي افزود: به نظرم اگر اين جلسات ادامه پيدا كند و به يك تعامل واحد برسد نتيجه مي‌دهد.
گودرزي تصريح كرد: من فكر مي‌كنم اگر به دنبال نتيجه هستم بايد گفتگو كنيم و اين گفتگوها در كنار اين كه ايجاد اعتماد مي كند ادامه داشته باشد.
اين كارگردان بيان كرد: اگر اين مسئله براي مركز هنرهاي نمايشي مشخص شود كه گروه هاي تئاتري قرار فعاليت هايي را انجام بدهند كه با اهداف كلي نظام و سياست هاي فرهنگي هيچ تعارضي ندارد و هم پوشاني مي كند اتفاق هاي بهتري خواهد افتاد.
وي با اشاره به اين كه بين مركز و هنرمندان تئاتر بايد يك همدلي و همگرايي ايجاد شود، ابراز كرد: هنرمندان و اعضاي خانه تئاتر نشان دادند كه نگاه همسويي با مديران دارند وقتي فضا هر چه بيشتر به سمت آرامش در حركت باشد و از تنش ها كم شود اعتماد دو سويه اي را شاهد خواهيم بود.
گودرزي گفت: اگر قوانين و آئين نامه هاي مربوط به اين حوزه تبيين شود به طور حتم به نفع جامعه تئاتري خواهد بود زيرا آئين نامه ها نبايد گروه هاي تئاتري و اصناف را دچار مشكل كند.
وي بيان كرد: به نظر من يك مدير بايد براي پيشبرد كارش به گفتگو بنشيند و از اين طريق سوء تفاهم ها و فضاهاي خالي را برطرف كند تا تدابيري راه گشا، راه ساز و كارآمد كه به نفع جامعه تئاتري است در پيش گرفته شود.
شايان ذكر است اين جلسه كه بين مدير مركز هنرهاي نمايشي و هيئت مديره خانه تئاتر برگزار شد هر 2 هفته يكبار تكرار شود.
گفتني است شكرخدا گودرزي نمايشنامه سيمرغ و سهرورد را حدود يك سال پيش براي اجرا در تئاتر شهر به اين مركز ارائه داده اما هنوز جوابي مبني بر نوبت اجراي عمومي دريافت نكرده است./ي2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر