کد خبر: ۴۰۶۶۳۴۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۳

مدیر کل فنی و حرفه ای استان تهران گفت: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده و اعتبارات در نظر گرفته شده بازسازی، نوسازی، تجهیز مراکز و کارگاه ها به همراه اتمام طرح های نیمه تمام در دست اجرا است.

خانپور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به قول مساعد ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در خصوص افزایش واگذاری اعتبارات نسبت به گذشته و با همدلی و همکاری کارکنان اهداف و برنامه های آموزش فنی و حرفه ای استان تهران را تا تحقق کامل دنبال خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده و اعتبارات در نظر گرفته شده بازسازی، نوسازی، تجهیز مراکز و کارگاه ها، سازماندهی نیروی انسانی، اتمام پروژه های نیمه تمام، تبدیل برخی مراکز به آموزش عالی، ایجاد چارت سازمانی برای شهرستان ها و مراکز فاقد چارت، آموزش و ارتقا سطح تحصیلی کارکنان، شناسایی نخبگان، ترویج فرهنگ مهارت آموزی با تعامل با دستگاه های دیگر مانند فرمانداری ها و... حل مشکلات و مسائل رفاهی کارکنان به همراه برخی اقدامات دیگر اجرایی و عملیاتی می شود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ضمن اشاره به ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبات و دستورالعمل های جدید در راستای توسعه سازمان آموزش فنی و حرفه ای در پیشبرد سیاست ها و اهداف جدید نظام ملی و مهارت و فناوری خاطر نشان کرد: با انگیزه و تلاش اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی را برای استان تعریف خواهیم کرد و با کار کارشناسی و پذیرش انتقادهای سازنده و راهکارهای رفع آن گام موثری در جهت حل مسائل و مشکلات و موانع رشد بر خواهیم داشت./ف
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر