کد خبر: ۴۱۰۰۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۷

تیم تنیس روی میز پتروشیمی عسلویه در حالی در آستانه انحلال قرار دارد که قراردادش را با یک بازیکن ملی پوش منعقد کرده و با چند نفر دیگر نیز به توافق رسیده است.

شکیبی، سرپرست تیم پتروشیمی عسلویه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، درباره علت این موضوع اظهار کرد: نامه ای از سوی وزارت ورزش و جوانان و وزارت نفت دریافت کردیم که در آن آمده بود تیم هایی که وابسته به یک شرکت دولتی هستند حق ندارند در لیگ حرفه ای تیم بدهند.

وي در پاسخ به این سوال که تکلیف بازیکنانی که قرارداد بسته اند چه می شود و آیا نباید مبلغی را به این دلیل که قرارداد منتفی شده است به آنان بپردازند گفت: نه ما فقط با یک نفر قرارداد امضا کردیم که آن هم قرارداد داخلی بود و هزینه ای نباید بپردازیم با چند نفر دیگر هم در حد صحبت بود و به امضا نرسید.

وی بیان کرد: البته موضوع منحل شدن تیممان در سوپر لیگ 91 را هنوز به سازمان لیگ اعلام نکرده ایم حقیقت این است که مشکلمان مالی نبوده و با ورودی فدراسیون مشکلی نداشتیم از این رو تا جایی که راه دارد می خواهیم برای بقای تیم تلاش کنیم.

سرپرست تیم پتروشیمی عسلویه خاطر نشان کرد: من برای بازیکنان بیشتر از این که تیممان منحل می شود ناراحت هستم و متاسفانه کاری از دستمان برنمی آید.

شکیبی نسب مدعی شد: تنها مشکل ما همین لیگ امسال است زیرا از سال آینده قرار است خصوصی سازی شود و در نتیجه ما مشکلی با دادن تیم در سوپر لیگ نخواهیم داشت.

شایان ذکر است  در لیگ سال گذشته ، پتروشیمی عسلویه قهرمان دسته یک شد./ق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر