کد خبر: ۴۱۰۰۳۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱
اميريان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

دبير تشکيلات دفتر تحکيم وحدت ضمن تبيين مطالبات جنبش دانشجويي از دستگاه قضا گفت: دستگاه قضا با عملکرد مناسب خود مي‌تواند برابري همه مردم در برابر قانون را در جامعه براي همه اثبات کند.

مهدي اميريان دبير دفتر تحکيم وحدت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، در مطالبات جنبش دانشجويي از دستگاه قضا گفت: مواضع جنبش دانشجويي و دفتر تحکيم وحدت از دستگاه قضا روشن است و رسيدگي به پرونده متخلفان قانون کشور امري است که بدون ترديد مطالبه مردم و دانشجويان است.
 
وي اضافه کرد: دستگاه قضا در اين امر نبايد گزينشي عمل کرده و جريان دانشجويي و مردم انتظار دارند که همان‌طور که پرونده متخلفان اختلاس 3 هزار ميلياردي به خوبي پيگيري شد، ديگر وعده‌هاي قضايي نظير مرتضوي، بازداشتگاه کهريزک، کوي دانشگاه و مسائل افرادي كه با نفوذ خود از قانون تخطي کرده‌اند نيز به سرعت رسيدگي شود.
 
وي خاطر نشان کرد: از همه مسئولان و رجل سياسي کشور درخواست داريم تا خود را براي رسيدگي متخلفان دستگاه قضا پيش‌قدم شده و خدمت‌گزاي ديگري در اين امر را انجام دهند.
 
اميريان تصريح کرد: رسانه‌ها و جريان‌هاي سياسي و جنبش دانشجويي درخواست مي‌كنيم رعايت اخلاق در زمره عملکرد خود قرار دهند و در مطالبه رسيدگي به پرونده متخلفان را تنها به دستگاه قضا سپرده و از دخالت دادن مسائل ديگر خودداري کنند.
 
دبير تشکيلات دفتر تحکيم وحدت در پايان خاطر نشان کرد: با تشکر از زحمات دستگاه قضا بار ديگر از روي رسيدگي همه متخلفان را درخواست داريم تا بتوانيم شاهد اثبات برابري همه مردم در برابر قانون و تحقق آن در جامعه باشيم.

انتهاي پيام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر