کد خبر: ۴۱۰۰۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۷
کرمانشاه/

یک گروه ورزشی دوچرخه سواری اقدام به ساخت دوچرخه ای به عنوان یک گام بلند در این صنعت کرده که می تواند زین دوچرخه را برحسب شیب زمین تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کرمانشاه

گروه ورزشی دوچرخه سواری نمونه اولیه از دوچرخه های خود را در یک نمایشگاه دوچرخه به نمایش گذاشته است که می تواند به سادگی به جلو و عقب حرکت کند بدون اینکه به تنظیمات خاصی نیاز داشته باشد.

حرکت این دوچرخه به گونه ای است که اگر یک مسیر سربالایی را طی کنید، زین دوچرخه که به طور اتوماتیک عمل می کند دوچرخه سوار را در حالت عمودی قرار می دهد.

اگر یک مسیر سرپایینی را طی می کنید زین دوچرخه شما را به جلو و به حالت قرارگیری پایین تر سوق می دهد تا سرعت و کنترلتان بیشتر شود.

زین دوچرخه براساس یک اهرم کوچک توسط فرمان عمل می کند اما فرمان این دوچرخه فاقد شکل دوشاخه فرمان دوچرخه های سنتی و حتی دوچرخه های مدرن است.

ایده اولیه این دوچرخه توسط یک شرکت طراحی دوچرخه با عنوان "اولویت طراحی ها" طراحی شده است، این شرکت اعلام کرده است که تبدیل یک مفهوم جذاب به یک نمونه اولیه یک فرآیند پیچیده و دشوار است.

این شرکت افزوده است که این امر نیازمند مهندسی خلاق، حساسیت طراحی و قابلیتهای ساخت است. اولویتهای طراحی دارای تمام این ویژگیها بود که توانست این دوچرخه را با جزئیات کامل ارائه دهد.

این دوچرخه چندی پیش در نمایش یوروبایک به نمایش گذاشته شده بود./س


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر