کد خبر: ۴۱۴۰۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۷
میثاقیان:

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم از باخت خانگی مقابل تیم صبای قم ابراز نارضایتی کرد و بیان داشت: سه عامل تیرک دروازه، دروازه بان حریف و گرمای هوا موجبات باخت تیم را پس از 20هفته در بندر عباس فراهم کرد.

 اکبر میثاقیان، در گفتگو با خبرنگار ورزشی  باشگاه خبرنگاران افزود: تمرینات منظم و مستمری را برای پیروزی مقابل صبای قم انجام دادیم و تیم حریف را بخوبی آنالیز کردیم و مدافعان تیم را از سرعت مهاجمان تیم صبا مطلع کردیم اما متأسفانه براثر غفلت در یک صحنه گل دریافت کردیم وپس از آن هرچه تلاش کردیم موفق به تغییر نتیجه دیدار نشدیم.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان در مقابل صبای قم شایسته شکست نبودیم و بازیکنان بازی فیزیکی و درگیرانه ای را به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی را نیز بر دروازه حریف خلق کردیم که براثر بی دقتی بازیکنان به هدر رفت و علی رغم شایستگی کامل در مقابل صبای قم مغلوب شدیم.

میثاقیان افزود: از باخت خانگی به شدت ناراحت هستم و نمی‌توانستم نارضایتی خود را از عملکرد برخی از بازیکنانم ابراز نکنم بازی را که با اختلاف 3 گل می‌توانستیم پیروز شدیم درخانه شکست خوردیم.

سرمربی المینیوم هرمزگان ادامه داد: در طول 90 دقیقه سوار بر بازی بودیم و تیم حریف را به خوبی کنترل کرده بودیم اما تیرک دروازه، نمایش قابل قبول دروازه بان صبا و گرمای هوا سرعاملی بودند که اسباب باخت خانگی آلمینیوم را پس از 20 هفته در ورزشگاه خلیج فارس فراهم کرد.

وی خاطر نشان کرد: درمقابل صبا از لحاظ تاکتیکی بازی متفاوتی را نسبت به بازی هفته گذشته ی خود مقابل ذوب آهن نمایش دادیم و به هیچ عنوان دو بازی قابل قیاس با یکدیگر نیستند.

میثاقیان افزود: تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا در بازی هفته آینده ی خود اشتباهات این بازی را تکرار نکنیم و همه مسائل را بطور کامل به بازیکنان گوشزد می‌کنیم./ق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر