کد خبر: ۴۱۴۰۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۴
در نخستین کنسرت این خواننده پاپ پس از انتشار آلبوم "حباب"؛

محسن یگانه در نخستین کنسرت خود پس از انتشار آلبوم "حباب" با اجرای قطعه "دوست دارم"، برج میلاد را به لرزه در آورد.

به گزارش خبرنگار حوزه موسيقي باشگاه خبرنگاران حاضر در کنسرت محسن یگانه در برج میلاد تهران، تفاوت کنسرت 6 آبان این خواننده جوان کشورمان، در شروع این کنسرت با اجرای قطعه "کی جای من اومد" از آلبوم حباب بود.
در ششمین شب از دومین ماه پائیزی، هواداران محسن یگانه شاهد اجرای 20 قطعه بودند که این قطعه شامل "آی خدا دلگیرم ازت"، "یک آسمون آبی سقف اتاق منه"، "رگ خواب"، "نمی ذارم از بودنم خسته شی"، "نباشی"، "بخند"، "سکوت"، "باروبندیل ببند"، "کاش"، "حرفامو میشنوی"، "نرو"، "باور کنم"، "اسکله ناز چشات"، "آهای آهای خبر دار"،" خیلی دلم ازت پره"، "فداکاری"، اجرای مجدد "دوست دارم" و قطعه ماندگار "نشکن دلمو" است.

همچنین سید جواد هاشمی میهمان ویژه یگانه در این کنسرت بود.

محسن یگانه پیش از اجرای قطعه "حرفامو میشنوی" رو به مخاطبان گفت: تصمیم دارم قطعه ای را بخوانم که غمگین ترین آهنگی است که در طول زندگیم ساختم و بیشتر از همه، دوستش دارم.

این خواننده خوش صدا موسیقی پاپ کشورمان قطعه "حرفامو میشنوی" را همراه با نواختن پیانو برای هوادارن خود، خواند که با استقبال بی نظیر آنها روبرو شد.

قطعه "نرو" از آلبوم جدید محسن یگانه با عنوان "حباب" نیز همانند "حرفامو میشنوی" با نوازندگی پیانو توسط یگانه اجرا شد.

این خواننده پاپ کشورمان پیش از اجرای این قطعه تاثیر گذار تصریح کرد:دو سال پیش، فیلمی را از یک خواننده فرانسوی دیدم که در کنسرت وی، تنها خودش، پیانو و مخاطبانش حاضر بودند و همراهی هواداران وی در هنگام اجرای آن اثر به یاد ماندنی، برای همیشه در ذهنم ثبت شد.

وی همچنین ادامه داد: فضای اجرای ان اثر به قدری روی من تاثیر گذاشت که تصمیم گرفتم چنین فضایی را در کنسرت خودم نیز به وجود بیاورم و به همین دلیل، آهنگ آن اثر را خریداری کردم و در آلبوم "حباب" قرار دادم که حاصل آن قطعه "نرو" شد.

کنسرت پاییزی محسن یگانه، باتغییراتی در ترکیب ارکستر وی همراه بود که از جمله آنها می توان به حضور نوازندگان طراز اول کشورمان در این ارکستر اشاره کرد که این خواننده جوان نیز از این اتفاق به عنوان افتخاری بزرگ برای خود، یاد کرد و از حضور فیروز ویسانلو، نوازنده چیره دست گیتار، قدردانی کرد.

کنسرت های محسن یگانه، اغلب با اجرای قطعه "نشکن دلمو" به پایان می رسد که این خواننده کشورمان در این رابطه، اظهار داشت: قطعه "نشکن دلمو" 8 سال پیش با آنکه از ملودی ساده ای برخودار بود، جزء آهنگهایی بود که مردم از آن استقبال بی نظیری  کردند و همیشه در پایان اجراهایم، این اثر را می خوانم هیچگاه تا فراموش نکنم، هر چه دارم اول از لطف خداوند و سپس بخاطر محبت های شما است.

اعضای ارکستر حرفه ای محسن یگانه را علی ثابت به عنوان رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و کیبورد1، سروش اسدی کیبورد2، علیرضا جعفریه گیتار اسپانیش، فیروز ویسانلو گیتار، پیام طونی ویلن، رامین زواری درامز، مجتبی شکاری گیتال باس، بابک مالکی فر گیتار الکتریک، وحید قاسمي پرکاشن2 ، مهران سراجیان فلوت، حسن فراهانی ترمپت، علی عباسی ترمبون و سعید برادران به عنوان نوزانده پرکاشن 1 و ادوات الکترونیک تشکیل می دهند.

گفتنی است، جدیدترین آلبوم محسن یگانه با عنوان "حباب" و متشکل از 14 قطعه، با خوانندگی و آهنگسازی محسن یگانه، 30 مهر روانه بازار موسیقی کشورمان شد./ي2
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی