کد خبر: ۴۱۴۰۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۸
اردبیل/

فرماندار شهرستان کوثر گفت: جنوب استان اردبیل و شهرستان‌های خلخال و کوثر نیازمند خروج از بن‌بست محرومیت هستند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اردبیل/ سید سعدالله رئیس‌ساداتی دیروز در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جنوب استان اردبیل در شهر خلخال افزود: ما این همایش را در حالی اجرا می‌کنیم که در شیفت صبح و عصر با ارایه نظرات و پیشنهادات مختلف راهکارهای خوبی در خروج جنوب استان از محرومیت ارایه شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کوثر فرصتی مناسب برای رشد و ترقی دارد، گفت: در گذشته استعدادهای بخش صنعت و معدن، گردشگری، صنایع دستی و بازرگانی این شهرستان مغفول مانده که امیدواریم با برگزاری این همایش برخی از این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها معرفی شود.

رئیس‌ساداتی افزود: شهرستان کوثر از مناطق مستعد باغداری و محصولات زراعی است که اگر در قالب این همایش به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان معرفی شود، بهتر می‌توانیم در جذب سرمایه‌گذاری‌ها تلاش کنیم.

وی شهرستان کوثر را از توانمندترین مناطق در تولید محصولات سردرختی معرفی کرد و گفت:‌ در این شهرستان سالانه 21 هزار تن محصولات سردرختی با تولید سالانه 46 هزار تن محصولات زراعی مناسب در جایگاه مطلوب و شایسته‌ای قرار دارد.

فرماندار کوثر در ادامه این شهرستان را نیازمندترین منطقه برای حضور سرمایه‌گذاران در حوزه‌های پرمخاطب اعلام کرد و افزود:‌ ما در شهرستان کوثر با داشتن بسترهای لازم برای گردشگری می‌توانیم سالم‌ترین و پردرآمدترین فعالیت اقتصادی را داشته باشیم/س  

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی