کد خبر: ۴۱۴۰۵۱۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۵

با تصویب کمیته فنی حریم شهر تهران تا پایان آبان ماه صدور هرگونه اقدام در حرایم تهران منوط به استعلام از این کمیته خواهد بود.

 
به گزارش  گروه اجتماعي باشگاه خبرنگاران از معاونت شهرسازی و معماری ، دکتر سید صباح الدین متقی ، مدیرکل اداره حریم شهرتهران ، درخصوص مفاد دومین جلسه کمیته فنی حریم شهرتهران گفت : دراین جلسه مقررشد تا طرح راهبردی و همچنین طرح تدقیق مرزحریم تهران به عنوان اسناد بالادستی برای مدیریت حریم پایتخت ، برای تصویب به شورایعالی شهرسازی ارسال شود.
وی درادامه تصریح کرد : همچنین دراین جلسه مقررشد تا طی هفته آتی ، دستورالعملی تهیه و برای تایدد و ابلاغ برای معاون شهرسازی و معماری شهردارتهران ارسال شود که براساس آن کلیه مناطق دارای حریم از این پس ملزم خواهند بود تا پیش از صدورهرگونه گواهی و مجوز و اقدامی ، پرونده های خود را برای بررسی به کمیته فنی حریم شهرتهران ارسال نمایند.
متقی تصریح کرد : یکی دیگر از برنامه های آتی این کمیته این است که دستورالعمل و چک لیستی تهیه و به مناطق دارای حریم ابلاغ شود تا پس ازآن ، مناطق براساس این دستورالعمل و با بررسی و تطبیق آن با درخواست رسیده ، نسبت به رد یا صدورمجوزهای لازم اقدام کنند./ف

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر