کد خبر: ۴۱۴۰۵۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۱

فیلم سینمایی«کاغذ خروس نشان» ساخته مریم میلانی که عرضه و حضور بین المللی آن توسط موسسه رسانه های تصویری انجام می پذیرد، همزمان در دو جشنواره بین المللی فیلم کودک «شیکاگو» و « بروسل» نمایش داده می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری، بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک «شیکاگو» از روز 5 آبان ماه در بخش های فیلم اولی ها، انیمیشن، داستانی، مستند و با نمایش آثاری از کشورهای آمریکا، آلمان، استونی، انگلستان، فنلاند، اسپانیا، هلند، ترکیه ، فرانسه ، لهستان ، ژاپن ، نروژ و... در شهر شیکاگو آمریکا فعالیت خود را آغاز کرد. در این میان فیلم سینمایی «کاغذ خروس نشان» به عنوان تنها نماینده کشورمان در بخش اصلی و رقابتی این جشنواره انتخاب گردیده و  در روز 7 آبانماه به نمایش گذاشته شد.
 
همزمان با اکران این فیلم در شیکاگو، ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک «بروسل» بلژیک از روز 7 آبان با نمایش 80 عنوان فیلم از کشورهایی  همچون سوئد، ایرلند، استونی، بلژیک، انگلستان، آلمان، هلند، هند، کانادا، آمریکاو...  در بخشهای فیلم های کوتاه، داستانی بلند، انیمیشن و مستند کار خود را آغاز کرده است و فیلم کاغذ خروس نشان در روز 12 آبان ماه با زیرنویس (انگلیسی- فرانسه- هلندی) در این جشنواره اکران خواهد شد.
 
برپایه این گزارش این دو جشنواره در تاریخ 14 آبانماه به کار خود پایان خواهند داد.
 
لازم به ذکر است فیلم کاغذ خروس نشان که عرضه بین المللی آن برعهده  موسسه رسانه های تصویری می باشد، در طی دو ماه اخیر توانسته است در پنج جشنواره معتبر بین المللی حضور فعال داشته و از استقبال چشمگیر مخاطبان در این جشنواره ها برخوردار گردد./ي2
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی