کد خبر: ۴۱۴۰۸۳۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۱
اظهار نظر تند فرگوسن در ارتباط با صدر نشینان لیگ برتر:

سرمربی شیاطین سرخ در آستانه ی دیدار لیگ برتر خود مقابل آبی پوشان خطاب به آنها گفت: آنقدرها که فکر می کنید، قوی نیستید.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران: به نقل از خبرگزاری تری بال فوتبال، الکس فرگوسن تیم فعلی اش بسیار پر قدرت تر از آبی پوشان چلسی ارزیابی می کند.

درحال حاضر یاران آبی پوش روبرتودی متئو با سرعت فراوانی صدر جدول لیگ جزیره را به خود اختصاص داده اند و موفقیت های اخیرشان مثال زدنی بوده است.

اما سرمربی سرخ پوشان منچستر یونایتد، نظری متفاوت دراین ارتباط دارد ومعتقد است که چلسی در زمانی که زیر نظر خوزه مورینیو هدایت می شد، بسیار قدرتمندتر از چلسی حال حاضر بوده است.

خوزه مورینیو در سالهای 2005 و 2006 هدایت چلسی را بر عهده داشت و این تیم در طول این سالها توانست 2 بار عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند.

*متئو نیز چندان ضعیف کار نکرده است

وي اواسط فصل گذشته که چلسی را از بوآش گرفت، توانسته عنوان قهرمانی جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را از آن این تیم کند که خود موفقیتی بی نظیر محسوب می شود.

با این حال فرگوسن اعلام کرد: من نمی گویم این بهترین وضعتی است که چلسی تا به حال داشته من احساس می کنم اگر به گذشته نگاه کنیم و به زمان مورینیو فکر کنیم، آن زمان آنها بسیاری قدرتمند بودند و واقعا بازی کردن مقابل آنها بسیار سخت و دشوار بود.

دوره ای که دویه دروگبا درتیم بود و تری و لمپارد جوان تر بودند چلسی قدرتمند تر بود. آنها هرگز نمی توانند دوباره به چنین جایگاهی دست پیدا کنند. من فکر می کنم آنها آنقدرها هم قوی نیستند و برای ما معضل محسوب نخواهند شد./مح

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل