کد خبر: ۴۱۵۲۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱
قم/

بازی رایانه‌ای سرزمین آژمان با محوریت آموزش مهارت‌های زندگی در نخستین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای قم ارائه شده است.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران قم، بازی رایانه‌ای سرزمین آژمان نخستین بازی رایانه‌ای با محوریت آموزش مهارت‌های زندگی است که توسط مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور و با همکاری شرکت ویژه پرداز پارس تولید شده است.
این بازی در سبک بازی‌های ماجرایی است که سعی دارد در قالب داستانی جذاب و تخیلی با تصمیمات بازی کننده پیش رود که این تصمیمات از دانش و رفتارهای صحیح بازیکن در حیطه‌های سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی نشأت می گیرد.
محتوای بازی سرزمین آژمان بر پایه آموزش مهارت‌های زندگی است، که مهارت‌های زندگی مجموعه ای از توانایی‌های روانی و اجتماعی است که کودکان و نوجوانان را قادر می سازد تا با چالش و موقعیت‌های پرخطر زندگی به طور موثر بدون رفتارهایی که به خود و دیگران صدمه بزند کنار بیاید.
از جمله ویژگی‌های بازی رایانه‌ای سرزمین آژمان می توان به امکان امتیاز گیری در ابعاد جسمانی، روانی و اجتماعی، امکان انتخاب کاراکتر دختر یا پسر به عنوان بازی کننده توسط کاربر، امکان تغییر رنگ لباس‌های کاراکتر انتخاب شده، امکانات کامل زبان فارسی، امکان نصب آسان، پشتیبانی کامل از طریق سایت اختصاصی بازی و قابل اجرا روی انواع سیستم عامل‌های ویندوز اشاره کرد./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر