بزرگترین رویداد علمی کشور با همکاری پزشکان ایرانی مقیم آلمان

بزرگداشت پروفسور یلدا همراه با ارایه دستاوردهای پژوهشی پزشکی به همت بنیاد آکادمیک جهانی استاد علیرضا یلدا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران؛ پروفسور علیرضا رنجبر از پزشکان مقیم آلمان با اشاره به اینکه این بزرگداشت با همکاری مشترک دفتر ارتباط دانش آموختگان و دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد آکادمیک جهانی استاد پروفسور علیرضا یلدا برگزار می شود گفت: در این کنگره پیرامون 45 موضوع رشته های مختلف پزشکی در قالب ارایه تعداد 50 مقاله و با سخنرانی تعداد 50 استاد سرشناس بین المللی داخل و خارج کشور دستاوردهای جدید پزشکی ارایه می شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح های پژوهشی ارایه شده توسط مبتکران علوم پزشکی مطرح می شود گفت: سخنرانان برجسته از 5 کشور آلمان، سوئیس، آمریکا، کانادا و ایران موضوعات متنوعی را ارایه می دهند.

در ادامه نشست دکتر رسولی نژاد استاد دانشگاه تهران و دبیر علمی کنگره گفت: موضوعات ارایه شده از شاخص ترین های عناوین رشته های جدید با محوریت اخلاق پزشکی با هدف ارتقاء و اعتلای روابط بین بیماران و چالش های اخلاقی است.

مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص عناوین مطرح شده در سومین کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهشی دانش پزشکی گفت: آخرین دستاوردهای موجود در سلول های بنیادی به بیماری های سیستم ایمنی، عوارض چاقی، بیماری های قلبی، سرطان و چالش های اخلاقی در زمینه های مختلف پژوهشی از پزشکی سلولی و مولکولی و زیر شاخه های فوق تخصص کودکان در این کنگره ارایه می شود.

* همکاری پزشکی ایران و آلمان  

در ادامه پروفسور رنجبر خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این کنگره گسترش همکاری های پزشکی اساتید ایرانی و اساتید مقیم آلمان و پزشکان آلمانی است که این همکاری به صورت مداوم در طول سال برقرار است.

پروفسور رنجبر یادآور شد: در روز اول کنگره تاریخ پزشکی و تاریخ روابط پزشکی ایران و آلمان مطرح می شود./ح

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: بزرگداشت ، پروفسور ، یلدا
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر