کد خبر: ۴۱۷۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۴
خوزستان/

سرپرست اداره آب و فاضلاب دزفول از نیاز 10 میلیارد ریالی پروژه آبرسانی به شرکت فولاد روهینا جنوب دزفول خبر داد و گفت: برای این پروژه باید تامین اعتبار شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران خوزستان ؛ جمال‌الدین برفر در بازدید مشترک به همراه نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از شرکت فولاد روهینا جنوب دزفول اظهار داشت: در نخستین برآورد بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه نیاز است و باید برای این مهم تامین اعتبار شود.

وی افزود: برای احداث خط انتقال مستقل باید این اعتبار تامین شود ولی اگر از خط انتقال موجود از کنار این شرکت استفاده شود اعتبار مورد نیاز به مراتب کمتر می‌شود.

سرپرست اداره آب و فاضلاب دزفول با اشاره به اینکه باید در راستای رفع مشکلات اعتباری این پروژه تلاش کرد، خاطر نشان کرد: باید کوشید تا با تامین اعتبار در این باره برای رفع مشکل این پروژه بزرگ که در بخش اشتغال شهرستان نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت گامی برداریم.

*تسطیح دو قسمت شرکت فولاد دزفول

مسئول هماهنگی مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول اظهار داشت: در حال حاضر در این پروژه بزرگ تنها در راستای خاکبرداری در حال تلاش هستیم و تا پایان سال‌جاری دو قسمت این شرکت تسطیح می‌شود.

رحیم منهوش با اشاره به اینکه باید مشکل این کارخانه به صورت اساسی حل شود، افزود: نیاز آب این شرکت بسیار زیاد است و باید برای رفع اساسی این مشکل چاره‌اندیشی کرد.

وی افزود: مشکلات این شرکت با احداث یک چاه آب حل نمی‌شود و باید در راستای رفع اساسی این مشکل تلاش کرد و برای این امر سال‌های آینده را نیز مورد توجه قرار داد./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر