کد خبر: ۴۱۸۶۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۵

مهم ترین عناوین خبری باشگاه خبرنگاران که در روز پنج‌شنبه منتشر شده موضوعاتي چون: همچنان تلفن مناطق زلزله‌زده خراسان جنوبي قطع است؛احتمال شيوع بيماري‌هاي واگيردار در منطقه شاج، بررسی استیضاح حاجی بابایی در کمیسیون آموزش، بازی مریلا زارعی در فیلم سینمایی "شهید چمران" به پایان رسید و... است.

مهمترین عناوین خبری امروز باشگاه خبرنگاران به انتخاب سردبیر مجله شبانه به شرح زیر است:

همچنان تلفن مناطق زلزله‌زده خراسان جنوبي قطع است/ احتمال شيوع بيماري‌هاي واگيردار در منطقه شاج


مناطق زلزله‌زده خراسان جنوبي همچنان از امكان استفاده از تلفن برخوردار نيستند و احتمال شيوع بيماري‌هاي واگيردار بر اثر كشته شدن 1500 رأس وجود دارد.

بررسی استیضاح حاجی بابایی در کمیسیون آموزش


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: پس از بررسی‌های لازم این کمیسیون اگر مشخص شود که کوتاهی وزیر آموزش و پرورش منجر به رخدادهای تلخ اخیر شده است قطعا وي استیضاح مي‌شود.

اولتيماتوم مجلس به دولت، بودجه تا پايان آذر تحويل داده شودعضو هيات رئيسه مجلس گفت: دولت بايد تا پايان آذرماه بودجه سال 92 را به مجلس تحويل دهد.

بازی مریلا زارعی در فیلم سینمایی "شهید چمران" به پایان رسید


آخرین صحنه های نقش آفرینی مریلا زارعی در فیلم سینمایی "شهید چمران" به پایان رسید.

دستور اصلاح "من مادر هستم" توسط وزیر ارشاد برای جلوگیری از بهانه جویی ها/ استعفای مدیر گروه معارف و دفاع مقدس سیما فیلم/ تجمع انصار حزب الله در مقابل وزارت ارشاد
سینما جنجالی ترین هفته را با اعتراض انصار حزب الله نسبت به فیلم من مادر هستم و پاسخ وزیر ارشاد به این اعتراضات و همچنین استعفای یکی از مدیران سیما فیلم در ساخت فیلم یک خانواده محترم را پشت سر گذاشت.

اعترافات علي ضياء در برنامه "ويتامين 3"