نوجوان ده ساله عصای پدر ۳۵ساله شده است

این فراخوان مربوط به موردی است که در چند ماه گذشته تحت پوشش بعضی خیرین مرتبط با “همت” بوده اند و با کمک آنها مقدار ناچیزی کمک نقدی وارزاق تهیه و به آنها هدیه داده شود اما شرایط آنها روز به روز بحرانی تر شده است.

به گزارش مجله شبانه  باشگاه خبرنگاران، پایگاه خیریه همت در جدیدترین نوشته خود آورده است:

این فراخوان مربوط به موردی است که در چند ماه گذشته تحت پوشش بعضی خیرین مرتبط با "همت” بوده اند و با کمک آنها مقدار ناچیزی کمک نقدی وارزاق تهیه و به آنها هدیه داده شود اما شرایط آنها روز به روز بحرانی تر شده است.

گزارش محقق خیریه همت جهت استحضار دوستان بزرگوار منتشر می شود:

پدر خانواده حدودا سی وپنج سالشه که بخاطر ناراحتی اعصاب شدید تقریبا کنترل راه رفتن خودشو از دست داده به طوری که حتی برای دستشویی رفتن هم باید همسر و پسر ده ساله اش کمک کنن و زیر بغلشو بگیرن.

ایشون قبلا کارگری می کرده و متاسفانه هیچ گونه بیمه ای هم نداره.

منزلی که الان در آن زندگی می کنند در یکی از روستاهای شهرستان کرج هست که توسط یکی از خیرین با پول پیش یک و نیم میلیون وماهیانه ۱۸۰هزار تومان کرایه شده بود که آن هم در حال حاضر به علت عدم پرداخت کرایه صاحبخانه قصد بیرون کردن این خانواده رو داره وعنوان کرده که با تخفیف، مبلغ ۵۰۰هزار تومان پول پیش رو برمی گردونه اونم برای رضای خدا ولی دیگه حاضر نیست منزلشو به این خانواده کرایه بده.

به غیر از مبلغ یارانه که جمعا ۱۳۵ هزار تومان میشه هیچ منبع درآمد دیگه ای ندارند بطوری که اگر کمک خیرین وهمسایه ها برای خورد وخوراک نباشه گرسنه می مونند.

پسر ده ساله خانواده به دلیل فقر زیاد پارسال نتونسته به مدرسه بره ولی امسال به هر طریقی بوده به مدرسه می ره اما احتمال داره نتونه ادامه بده چون مدرسه رفتن با همون خرج کمش هم برای این خانواده غیر ممکنه.

در شرایط فعلی امکان خرید داروهای اعصاب برای پدر خانواده هم وجود نداره.

امکانات رفاهی هم در حد گذراندن یک زندگی ابتداییه؛ به جز یک گاز تک شعله+ یک یخچال کوچک+ چهار عدد پشتی+ یک تلویزیون ۱۴ اینچ سیاه وسفید که به وسیله خیرین اهدا شده  چیز دیگه ای توی خونه پیدا نمیشه.

زندگی بدجوری داره به این خانواده فشار میاره طوری که این بنده خدا دائم از خدا طلب مرگ می کنه که شرمنده خانواده اش نباشه که همین موضوع اثر خیلی بدی روی زن وفرزندش گذاشته.

نمی دونم چطور وچقدر میشه به این خانواده زجر دیده کمک کرد اینها هم مشکل مسکن دارند که با این وضع زندگی به قول معروف قوز بالا قوز شده هم مشکل دکتر ودارو دارند هم مشکل گذران زندگی حداقلی برای تامین معاش روزانه

همت کنید

    تذکر مهم:

در صورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.


برچسب ها: وبلاگستان ، باشگاه ، خیریه ، همت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار