کد خبر: ۴۲۴۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۳

"حمدين صباحي" يكي از رهبران مخالف مصر كه از چهره هاي سرشناس ناصريست آن كشور به شمار مي آيد از عملكرد جمعيت "اخوان المسلمين" انتقاد كرده است.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از اهرام آنلاين، وي در مصاحبه با شبكه خبري "نهار تي وي" اظهار داشته از عملكرد جمعيت "اخوان المسلمين" و ساير احزاب اسلامي مصر انتقاد كرده و مدعي شده كه اين احزاب سعي دارند با "سوء استفاده از مذهب" آن را در جهت مقاصد سياسي خود قرار دهند.

وي همچنين در اين باره افزوده است "در اين ميان احزابي وجود دارند كه به جاي آنكه در جهت خدمت به قوانين اسلامي گام بردارند در جهت بهره برداري و سوء استفاده از آن عمل مي كنند."

وي همچنين خاطر نشان ساخته كه احزاب مخالف دولت هيچ گونه "كينه و عداوتي" با جريانات اسلامي مصر و همين طور قوانين اسلامي ندارند و احزاب اسلامي به اشتباه آنان را به اين مسئله متهم ساخته اند. 

صباحي پيش از اين از خواسته رهبران جبهه "نجات ملي مصر" كه وي نيز يكي از رهبران آنست در مورد لزوم "تضمين نظارت بي غرض" بر انتخابات گفته بود و اظهار داشته بود كه در صورت محقق نشدن خواسته هاي اپوزيسيون آنان راههاي ديگري را براي بيان مخالفت خود انتخاب خواهند كرد.

پيشتر صباحي از مرسي انتقاد كرده بود و در اين زمينه گفته بود "مرسي زنداني و تابع محض دستورات دفتر جمعيت اخوان المسلمين است."
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر