کد خبر: ۴۲۴۰۴۱۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۰

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از تدوین سند توسعه مطالعات و پژوهش های محلات 20 گانه منطقه خبر داد و گفت: با تدوین این سند، بستر لازم برای توسعه همه جانبه محلات شمال شرق تهران فراهم می شود.

 
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از شهرداری منطقه 4 سمانه زمانی گرمسیری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اهداف سند راهبردی محلات افزود: این سند با هدف جلب و تقویت مشارکت های اجتماعی و فرهنگی فرهیختگان، نهادها و نخبگان محلی و به منظور شناسایی فرصت ها و تهدیدها و انجام مطالعات محلی و نهادینه کردن پژوهش در سطح محلات تدوین شده است. 
وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس این سند راهبردی، آینده نگری، توسعه گرایی و محله محوری و شناخت زمینه های شکل گیری و ارتقای مطالعات و پژوهش های محلی به مدت 5 سال در منطقه 4 برنامه ریزی شده است و مبنای تصمیم سازی فعالیت ها و برنامه های مدیریت محلی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی قرار خواهد گرفت. 
زمانی در خصوص روش تدوین این سند افزود: در این سند راهبردی پژوهشگران محلات با بررسی اسناد بالادستی و برگزاری جلسات هم اندیشی و با بهره گیری از روش swot اقدام به تدوین سند مطالعاتی محله کرده اند. 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 خاطرنشان کرد: تدوین سند توسعه محلات منطقه 4 از آذر ماه سال جاری آغاز و دیماه به پایان رسیده است. 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 خاطر نشان کرد: در سند راهبردی توسعه محلات منطقه 4 توجه ویژه ای به نقطه نظرات نخبگان محلی و فرهیختگان شده است./ف
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر