کد خبر: ۴۲۴۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳
تبریز/

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از اتمام اجرای 39 طرح پژوهشی از سوی اعضای هیئت علمی این دانشگاه در 9 ماهه سال‌‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران تبریز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز،رستمی از اتمام اجرای 39 طرح پژوهشی از سوی اعضای هیئت علمی این دانشگاه در 9 ماهه سال‌‌جاری خبر داد و افزود: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 913 میلیون ریال در زمینه‌های مختلف علمی به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه در این مدت با تصویب شورای پژوهشی دانشگاه تبریز 36 طرح جدید پژوهشی از سوی اعضای هیئت علمی آغاز شده است، افزود: برای اجرای این طرح‌های پژوهشی نیز بالغ بر یک میلیارد و 426 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

به گفته وی، بیشترین طرح‌های خاتمه یافته در 9ماهه امسال در بین دانشکده‌ها، آموزشکده‌ها و مراکز پژوهشی این دانشگاه نیز به دانشکده کشاورزی با هشت طرح پژوهشی، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی با شش طرح و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی با پنج طرح تعلق داشته است.

رستمی یادآور شد: بیشترین طرح‌های مصوب نیز در این مدت به اعضای هیئت علمی پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره‌شناسی با 10 طرح، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی با هشت طرح و دانشکده‌های کشاورزی و دامپزشکی هرکدام با چهار طرح اختصاص داشته است.

به گفته وی، در آذر ماه سال‌جاری نیز اعضای هیئت علمی دانشکده‌های دامپزشکی، علوم انسانی و اجتماعی، علوم تربیتی و روانشناسی، دانشکده فنی مهندسی مرند و پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره‌شناسی موفق به اتمام شش طرح پژوهشی با اعتباری بالغ بر 248 میلیون ریال شدند.

وی در ادامه تعداد طرح‌های تحقیقاتی مصوب شورای پژوهشی دانشگاه تبریز در آذرماه را شش طرح عنوان کرد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر 215 میلیون ریال از سوی اعضای هیئت علمی دانشکده‌های علوم انسانی، کشاورزی، پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره‌شناسی، علوم تربیتی و روانشناسی و مرکز تحقیقات اجتماعی به اجرا در خواهند آمد./س

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی