کد خبر: ۴۲۴۰۷۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۹

با اثبات ضعف رژیم صهیونیستی حتی برای شهرک نشینان پس از شکست اخیر در برابر مقاومت فلسطین، رسانه‌های این رژیم در آستانه انتخابات تلاش می‌کنند با عقب نشینی از ادعاهای قبلی مبنی بر حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران، اعتماد صهیونیستها را جلب کنند.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم ، "الون بن دیوید" کارشناس مسائل نظامی کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: "بر اساس آخرین گزارش گروه کارشناسی پنج نفره در زمینه مطالعات هسته‌ای، که اخیرا به رئیس جمهور آمریکا ارایه شده؛ دستگاه‌های سانترفیوژ ایران با سرعت هرچه تمام به گردش خود ادامه می دهند".
وی مدعی شد: "این گزارش حاکی است، با ادامه این روند ایران تا سال 2014 مواد مورد نیاز برای ساخت بمب اتمی را تامین می کند".
گزارشگر تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود خاطرنشان کرد: "به دنبال این گزارش، مطالبات برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران بیشتر شد و کارشناسان از رئیس جمهور آمریکا خواستند در کنار گسترش دامنه تحریم‌های تجاری علیه ایران، فعالیتهای دیگری از جمله تهدیدات حمله نظامی را با بطور جدی تر دنبال کند".
این گزارشگر تأکید کرد: "برخی طرفها معتقدند برنامه ای که برای اعمال تحریم‌ها علیه ایران  به اجرا گذاشته شد، بر خلاف پیش بینی‌های هیلاری کلینتون، در برنامه هسته ای ایران اخلالی ایجاد نکرد".
وی در ادامه خاطرنشان کرد: "کارشناس معتقدند، حمله هوایی به تأسیسات هسته ای ایران نتایج مطلوبی نخواهد داشت. و بهترین راه گسترش دامنه تحریم‌ها است".
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی