کد خبر: ۴۲۴۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۰
اردبیل / نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر نمایندگان آژانس یا اربابانشان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران بخواهند از این مسئله به عنوان یک حربه استفاده کنند ما هم به این مسئله فکر می‌کنیم که در روند مذاکرات تعلیق دو یا سه ساله‌ای صورت دهیم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اردبیل / منصورحقیقت‌پوربا اشاره به مذاکرات "ایران و ۱+۵" گفت: اروپا و غرب بهانه‌ای را برای بازی کردن با "جمهوری اسلامی ایران" در خصوص مذاکرات هسته‌ای در دستور کار دارند، تا کنون در مذاکرات اراده‌ای برای توافق در این مسئله از طرف مقابل ندیده‌ایم بلکه با این مسئله به عنوان یک بهانه برخورد می‌کنند.
وی افزود: دیپلمات‌های غربی صلاحیتی برای اظهار نظر در مورد گرایشات، تمایلات و فعالیت‌های ایران در مورد مسائل هسته‌ای ندارند و ایران فقط در برابر نهادهای بین‌المللی پاسخگوست.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: احتمال این مسئله که طرف‌های مقابل ایران در مذاکرات هسته‌ای به دنبال طولانی کردن این موضوع بوده و نمی‌خواهند به نتیجه برسند، وجود دارد، همانطور که همیشه عنوان کرده‌ایم ما آماده مذاکره هستیم اما طرف مقابل با این رویکرد نشان می‌دهد که تمایلی به این کار ندارد.
حقیقت‌پور گفت: با توجه به روند کند مذاکرات "ایران و ۱+۵" احتمال تعلیق مذاکرات از سوی ایران وجود دارد.
وی اظهار داشت: اگر نمایندگان آژانس یا اربابانشان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران بخواهند از این مسئله به عنوان یک حربه استفاده کنند ما هم به این مسئله فکر می‌کنیم که در روند مذاکرات تعلیق دو یا سه ساله‌ای صورت دهیم/س 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی