کد خبر: ۴۲۴۱۲۲۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۳

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسخ اظهارات قبلی و اخیر کارلوس کی‌روش درباه پرسپولیس را بعد از دربی خواهیم داد.

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، در اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: کارلوس کی‌روش امروز در مصاحبه‌ای مجددا درباره ضربه خوردن تیم ملی از پرسپولیس، ملاقات‌هایش با مدیر باشگاه پرسپولیس و سایر مسائل مربوط به آن مطالبی را بیان کرده است که قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند چرا که ایشان فقط یک روی سکه را دیده و سعی کرده بار دیگر با استفاده از نام پرسپولیس و شرایط آن در فصل جاری به نوعی ناکامی‌های خود و تیم ملی را توجیه نماید و به همین بهانه بار دیگر توپ ناکامی را به زمین پرسپولیس و ملی پوشان آن انداخته است.

باشگاه پرسپولیس برای اظهارات مطرح شده از سوی سرمربی تیم ملی، قطعا پاسخ‌های مستدل و مستندی را بعد از دربی ارائه خواهد کرد تا مشخص شود که در فصل جاری تیم ملی بیشتر از ناحیه پرسپولیس متضرر شد یا پرسپولیس از تیم ملی و تصمیمات عجیب کارلوس کی‌روش؟!

همچنین باید اشاره کنیم که ملاقات های مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم ملی همگی در راستای رفع سوء تفاهم ها و بویژه تقویت تیم ملی و ایشان بوده است و لاغیر . همچنین جای شکرش باقی است که آقای کی‌روش همچون بازی با پیکان تجربه تلخ مصاحبه کردن و صدور بیانیه علیه پرسپولیس و عوامل آن را در سه ساعت قبل از بازی تکرار نکرد و این حرف‌ها چند ساعت مانده به دربی مطرح نشد بلکه 4 روز قبل از دربی منتشر شده است(!!) تجربه تلخی که هواداران پرسپولیس را به شدت آزار داد.

در پایان نمی‌دانیم چه ضرورتی دارد که ایشان در دوران مرخصی‌های خود در خارج از کشور و آن هم در شبکه‌های تلویزیونی بیگانه علیه پرسپولیس مصاحبه کند و اظهارات متعدد خود درباره پرسپولیس را مدام تکرار نماید.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر