کد خبر: ۴۲۴۱۳۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۰
انتخابات هیات فوتبال استان فارس صددرصد قانونی برگزار شده است

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره نشستی که با حضور مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون، مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ، کاظمی دبیرسازمان لیگ، سرمربی و مربیان تیم ملی برگزار شد، به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، کفاشیان در این باره گفت: جلسه ای که امروز برگزار شد جلسه بسیار خوب و مثبت بود و سازمان لیگ و کادر فنی تیم ملی با هم تفاهم کردند. قرار است جلسه دیگری ظرف روزهای آینده برگزار شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: در این جلسه ما با کی روش به تفاهم رسیدیم و باید بگویم که همان طور که قبلا هم اعلام کرده ایم اولویت اول برنامه‌های ما در فدراسیون ، تیم ملی و امور مربوط به تیم ملی است و فدراسیون فوتبال بر اساس برنامه های تیم ملی برنامه ریزی خواهد کرد.همه دوست دارند که تیم ملی به جام جهانی صعود کند و به همین دلیل حضور در جام جهانی اولویت اول است.

کفاشیان با اشاره به جلسه آینده کی روش و سازمان لیگ گفت: هفته آینده جلسه مشترک دیگری هم گذاشته می شود و تا هماهنگی ها به خوبی انجام شود. بازهم تاکید می کنم که اولویت اول فدراسیون فوتبال ایران تیم ملی است و بر این باور است که همه کار برای صعود تیم ملی به جام جهانی انجام شود. در جلسه آینده همه موارد هماهنگ می وشد و تفاهم بیشتری حاصل خواهد شد.

کفاشیان در ادامه با اشاره به تفاهم با باشگاهها هم گفت: قرار است در جلسه دیگری درباره تیم ملی با باشگاهها، مربیان و بازیکنان لیگ برتری به تفاهم برسیم و شخص سرمربی تیم ملی هم با مربیان لیگ برتری هم جلسه خواهد گذاشت و مشکلات و همه مسایل با مربیان لیگ برتر در میان گذاشته خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان درباره شایعاتی مبنی بر ابطال انتخابات هیات فوتبال فارس گفت: انتخابات هیات فوتبال استان فارس صددرصد درست و قانونی بود و همه چیز بر اساس قانون بود و این شایعات درست نیستند. من شخصا حکم رئیس هیات فوتبال این استان را هم صادر کرده ام و انتخابات هیات فوتبال استان فارس هیچ مشکلی ندارد.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر