کد خبر: ۴۲۴۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۴
رودهن/

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: ترسیم چشم ‏انداز 1404 در گرو رسیدن به استاندارد ‌های بین ‏المللی و شناسایی نقاط قوت و ضعف است.

علیرضا ایرانبخش در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران رودهن اظهار داشت: اصلاح سبد هرم هیئت علمی، ارتقای اساتید از درجه مربی به استاد یاری و بالاتر از اولویت‌ های واحد رودهن است.

وی ادامه داد: این واحد دانشگاهی دارای 5 دانشکده مصوب بوده و در رشته‏ های علوم انسانی، اجتماعی و روانشناسی مجهز به اساتید توانمند و باتجربه است.

ایرانبخش اضافه کرد: واحد رودهن دارای 387 عضو هیئت علمی تمام‌ وقت، 16 نفر نیمه‌وقت و 96 نفر بورسیه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بیان کرد: امتیاز این واحد دانشگاهی، «بسیار بزرگ» بوده که تمام سعی و تلاش ما در جهت ارتقای آن به «واحد جامع» است.

وی ادامه داد:‌ با حذف کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته در حدود 80 درصد رشته‌ ها در واحد رودهن، دانشجویان بدون آزمون پذیرش می ‏شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بیان داشت: با حذف کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته در حدود 80 درصد رشته‌ ها در واحد رودهن، دانشجویان بدون آزمون پذیرش می ‏شوند.

ایرانبخش اضافه کرد: : طبق سیاست ‌های کلان جمهوری اسلامی در مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، شرایط ورود همگان به آموزش عالی فراهم شده است.

وی ادامه داد: در بازار رقابت بین دانشگاه ‏های کشور، واحدهایی که رویکرد علمی و پژوهشی مناسبی داشته و از ارتقای کیفیت برخوردار باشند، گوی سبقت را از سایر رقبا می‏ ربایند./س


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر