کد خبر: ۴۲۴۱۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۴

این دو مرد در یکی از خیابان‌‌ های لندن در حالی که برهنه بودند با زنجیر کردن گردن خود به ستون فلزی از مرد دیگری خواسته ‌اند تا روی بدنشان داغ بگذارد!

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، اگرچه حامیان حقوق حیوانات در اروپا برای خود تبلغیغات و فعالیتهای فراوانی را تدارک می بینند اما گاهی این حمایت ها، روش های افراطی به خود می گیرد و تبدیل به حماقت می شود.

در جدیدترین نوع از این حماقت ها، دو مرد انگلیسی برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به ظلم و ستمی که به حیوانات دنیای وحش می ‌شود روش غیرمتعارف و عجیبی به ‌کار برده ‌اند. این دو مرد در یکی از خیابان‌‌ های لندن در حالی که برهنه بودند با زنجیر کردن گردن خود به ستون فلزی از مرد دیگری خواسته ‌اند تا روی بدنشان داغ بگذارد!مرد داغگذار چهره خود را با ماسک سیاه پوشانده بود و در حالی که دستکش و لباس سیاه پوشیده بود روی بدن این دو مرد شماره ‌‌هایی را داغ گذاشت. بر اساس تصاویر منتشر شده، رفتار دیوانه‌ وار این دو مرد برای دفاع از حقوق حیوانات باعث بروز انزجار در میان تماشاگران شده بود و بسیاری از آنها صورت ‌شان را برمی‌ گرداندند تا صحنه داغ شدن دو مرد را تماشا نکنند.این نوع رفتارها، باعث اعتراض گروههای حامی حقوق بشر شده و آنها در بیانیه های خود اعلام کرده اند این نوع رفتارها، واکنشی متضاد در افراد و گروههایی دارد که به حقوق حیوانات احترام نمی گذارند.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر