کد خبر: ۴۲۴۱۹۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۶:۳۰
اردبیل /

فرماندار خلخال از احداث و راه اندازی پست 230 كیلو ولتی برق شهرستان خلخال در آینده نزدیك و با هدف تامین برق مصرفی در بلند مدت منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اردبیل / هوشنگ محمدی در مراسم معارفه مدیر جدید امور برق خلخال افزود: این نیروگاه با سرمایه گذاری 230 میلیارد ریالی در خلخال احداث و با تامین برق توسط آن تا 70 سال آینده برق مصرفی شهرستان خلخال تامین خواهد شد.

وی گفت: یكی از عوامل جلب سرمایه گذار در منطقه فراهم كردن زیرساخت های لازم از جمله آب ، برق و گاز در محل سرمایه گذاری است.

فرماندار خلخال با اشاره به خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی افزود: علاوه بر توجه به محورهای سخنان مقام معظم رهبری تلاش می كنیم تغییر و تحول مدیریتی در شهرستان به كمترین حد كاهش یابد.

محمدی گفت: به رغم شایستگی مسوول قبلی اداره امور برق خلخال در زمینه تغییر و تحول در اداره ورزش و جوانان به دنبال اتفاقی كه افتاد تن به این كار دادیم.

وی افزود: ثبات مدیریتی از اهداف برنامه های فرماندار خلخال بوده و موافقت با تغییر و تحول مدیریت برق شهرستان بنا به صلاحدید و خواسته مدیرعامل استان صورت گرفت.

فرماندار خلخال اظهار كرد: اقتصاد مقاومتی و هدفمندی یارانه ها در درازمدت به نفع كشور و مردم خواهد بود ، هر چند فشار تحریم و تورم هم اكنون بر روی دولت و مردم بیشتر شده ولی از این مرحله گذر خواهیم كرد.

محمدی گفت: مسوولیت امانت از جانب الهی بوده و همه مسوولان باید به مسوولیت با دیدگاه امانت نگاه كرده و با تمام توان از این مسوولیت برای خدمت بی منت به مردم استفاده كنند.

وی با تاكید بر انجام وعده های داده شده از سوی مسوولان به مردم افزود: خلف وعده بی اعتمادی مردم را به مسوولان به دنبال خواهد داشت/س 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر