کد خبر: ۴۲۴۲۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۰
سنندج/

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه است.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران از سنندج، حسن زاده در جلسه شورای بسیج اقشار استان با بیان این مطلب اظهار داشت: تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی موجب فراهم شدن بستر مشارکت مردم در حفظ و صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شد.
وی افزود: حضور اقشار مختلف مردم در نیروی مقاومت بسیج به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز عرصه های سازندگی نشان از توانایی ها و قابلیت های فراوان آن در مسیر استحکام و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
حسن زاده برلزوم تشکیل کمیته شجره صالحین در زمینه ساماندهی و انسجام نیروهای مخلص بسیج در جامعه به خصوص در کارخانجات، ادارات و سازمان های دولتی تاکید کرد.
وی تصریح کرد:باید با توجه به مبانی ارزشی اسلامی و انقلابی اهداف مورد نظر را برای توسعه بسیج در بین مردم را تدوین و در راستای منافع متعالی انقلاب اسلامی اقدام کرد.
حسن زاده بر افزایش سطح آگاهی و بصیرت بسیجیان را برای حضورموثر تر در جامعه تاکید و خواستار تقویت برنامه های آموزشی و علمی بسیجیان شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان خاطر نشان کرد:به دلیل هجمه استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی به ویژه در بحث تحریم های اقتصادی در رعایت الگوی مصرف با تفکرات بسیجی برای غلبه بر تحریم های دشمنان ضروری است.
وی در پایان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با توسعه حلقه های کمیته شجره صالحین در بین کارکنان و پرسنل خود نسبت به تقویت زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری به ویژه در بحث فضای سایبری از هوشیاری و آگاهی لازم برای مقابله با تحرکات و اقدامات مغرضانه استکبارو دسمنان انقلاب برخوردار باشند./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر