کد خبر: ۴۲۴۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۷
رئیس فدراسیون تیراندازی پس از بازگشت از اجلاس کنفدراسیون آسیا؛

با پیگیرهای به عمل آمده، در نوزدهمین اجلاس کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا نتایج رقابتهای 2013 که به میزبانی کشورمان برگزار می شود به عنوان مسابقات قهرمانی آسیا در تقویم آسیایی منظور شده است.

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران سید مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی پس از بازگشت از نوزدهمین دوره اجلاس کمیته اجرایی کنفدراسیون تیراندازی آسیا که به میزبانی کویت برگزار شده بود با اعلام این خبرافزود:این مسابقات مهم آسیایی برای نخستین بار قرار است سال آینده  به میزبانی کشورمان و درتهران برگزار شود.

وی ادامه داد:با پیگیریهای ویژه ای که به عمل آمد عناوین و مدالهای کسب شده از سوی ورزشکاران تیرانداز آسیایی حاضر در این رقابتها در رنکینگ آسیایی و جهانی منظور می شود و همین امر شور و اشتیاق نمایندگان دیگر کشورها را برای حضور دراین مسابقات که به میزبانی کشورمان برگزار می شود را در بر خواهد داشت.

عضو هیات رئیس فراکسیون ورزش مجلس در خصوص آمادگی فدراسیون جهت برگزاری هر چه بهتر این رقابتها گفت:تمام زیر ساخت ها و شرایط لازم برای میزبانی آبرومندانه این مسابقات مهم آسیایی فراهم شده و با تشکیل کمیته ای ویژه در فدراسیون پیگیر مباحث مهم این رویداد مهم قاره ای هستیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در ادامه خواستار مساعدت ویژه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در برگزاری هر چه بهتر این رقابتها شد و خاطر نشان کرد:برای اخذ میزبانی این رقابتها که برای نخستین بار در کشورمان برگزار می شود زحمات زیادی کشیده و ادامه این راه خطیر و پر مسئولیت حمایت مادی و معنوی ویژه وزارت ورزش و جوانان را می طلبد.

هاشمی در خاتمه تصریح کرد:از دیگر مصوبات مهم نوزدهمین دوره اجلاس کویت تمدید دو ساله آکادمی تیراندزای آسیا به میزبانی کشورمان می باشد در واقع آکادمی تیراندازی کشورمان که 3 سال قبل به بهره برداری رسیده است در سطح آسیا و جهان به عنوان یک مجموعه صاحب سبک شناخته شده و دارای امکانات پیشرفته نرم افزاری و سخت افزاری مناسبی است و همین امر باعث گردید تا این آکادمی برای 2 سال دیگر به عنوان آکادمی تیراندازی آسیا به کار خود ادامه دهد که این مهم هم موفقیت دیگری برای تیراندازی کشور محسوب می شود.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر