کد خبر: ۴۲۴۲۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۰
به همت انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف؛

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با هدف گسترش ارتباطات فارغ التحصیلان با یکدیگر و دانشگاه و اعلام فرصت های شغلی موجود در سطح جامعه به دانشجویان فعالیت می کند.

مینا ظرابیان، مدیر اجرایی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران گفت:  این انجمن با 20 سال فعالیت جزء 3 انجمن برتر فارغ التحصیلان کشور است که بخش زیادی از هزینه های این انجمن توسط فارغ التحصیلان این دانشگاه تامین می شود این هزینه ها در فعالیت های دانشگاه مثل کتابخانه ها، آزمایشگاه ها و سایر بخش های مورد نیاز دانشگاه  هزینه می شود.

وی با بیان این که دانشگاه صنعتی شریف تاکنون 36 هزار فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف با این انجمن در ارتباط هستند که در کمیته های مختلف تخصصی همکاری های خود را با این انجمن ادامه می دهند.

وی به اهداف انجمن فارغ التحصیلان این دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: از جمله اهداف می توان به انتقال تجربیات بعد از فارغ التحصیلی و اعلام فرصت های شغلی مختلف در سطح جامعه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اشاره کرد و موارد دیگر نیز شامل تجهیز دانشکده ها و کارگاه های آموزشی است.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری سمینارها و همایش های علمی و فرهنگی و جلسات بحث و بررسی مسائل روز جامعه نیز از دیگر فعالیت های انجمن فارغ التحصیلان است که در طول چند سال در این انجمن برگزار می شود./ح
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر