کد خبر: ۴۲۴۲۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۷

احمد اسد زاده مرحله دوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر دارت را از اواخر بهمن ماه سال جاری اعلام کرد و اظهار داشت: بانوان برتر دارت انداز مسابقات خود را از جمله 13 بهمن آغاز می کنند.

احمد اسد زاده رییس دارت در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: مسابقات دور برگشت لیگ برتر دارت آقایان با حضور 16 بازیکن و به صورت دوست و 4 لگ از 7 لگ ، در مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران برگزار شد. در پایان مرحله دوم مسابقات دارت مردان حسین اعرابی از اصفهان قهرمان این روحیه از مسابقات دور برگشت شده است.

وی ادامه داد: لیگ برتر طبق قوانین جاری مسابقات برگزار و دارت اندازان بسیار حرفه ای و با تجربه عمل کردند. انجمن دارت درصدد اعزام تیم ملی مردان دارت به مسابقات برون مرزی است. از این رو هماهنگی های نیز با سه کشور اروپایی مبنی بر حضور ملی پوشان ایرانی در مسابقات بین المللی صورت گرفته است البته تاکنون این مسئله قطعی نشده است.

اسد زاده تصریح کرد: مسابقات لیگ برتر دارت 2 ماه یک بار برگزار می شود از اینرو مرحله بعدی دور برگشت لیگ برتر مردان اواخر بهمن ماه در انجمن دارت شهید کشوری تهران برگزار می شود.

وی افزود: بانوان دارت انداز مسابقات لیگ برتر خود را از جمعه 14 بهمن ماه آغاز می کنند. انجمن دارت در لیگ برتر و دسته یک مردان در زنان فعالیت دارد و هدف مسولان انجمن پیشرفت فنی و ارتقاء سطح دانش ورزشکاران فعال این حوزه است./آق
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر