کد خبر: ۴۲۴۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۲
اراک/

این مکمل گیاهی به صورت شربت و از روغن گیاهان خاصی تهیه شده است. استفاده از این ترکیب دارویی برای بیماران ام اس بی خطر است و عوارضی جانبی به همراه ندارد .

به گزارش باشگاه خبرنگاران اراک این دارو بر روی 100 نفر بیمار ام. اسی آزمایش شده است و 65 نفر از این بیماران با توجه به مراحل بیماری از ابتدا تا پیشرفته و همچنین مدت زمان ابتلا به این بیماری بهبودی قطعی تا نسبی پیدا کرده اند.

این کشف دارویی با شماره اختراع 76745 به ثبت رسیده است و به زودی با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای تولید انبوه آن اقدام می شود.

تحقیق برای ساخت این ترکیب دارویی بیش از دو سال طول کشید و این تحقیق با راهنمایی استاد سید رفیع عارف حسینی در مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام شده است .

بیماران ام .اسی با مصرف شش ماه تا یک سال از این داروی مکمل گیاهی توانسته اند تا حدودی توانایی خود را به دست آورند و عود بیماری و پیشرفت بیماری ام اس در آنان کنترل شده است
این داروی گیاهی به همراه سایر داروهایی که پزشکان برای بیماران ام اسی تجویز می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

بیماری ام .اس نوعی بیماری خود ایمنی است که در آن بدن بر ضد خود آنتی بادی درست می کند و در قسمت های مختلف مغز پلاک هایی تولید می شود که موجب ضایعات عصبی می شود./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر