کد خبر: ۴۲۴۲۴۴۳
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۲:۲۸
شهرداری منطقه 18:

دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران منطقه 18 از پایدارسازی و کیفیت بخشی گروههای دوام و برگزاری مانورهای فصلی منطقه 18 خبر داد.


خسرو بهزادی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: باهدف پایدار سازی گروههای دوام و معرفی بیشتر برنامه های پیش بینی شده ستاد به این افراد، اقدامات و برنامه های چند منظوره ای در ابعاد آموزشی، فرهنگی و مذهبی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی با بیان توضیحات بیشتر افزود: برگزاری کارگاههای بازآموزیی چادرزنی، کمکهای اولیه و اردوهای زیارتی در اماکن زیارتی پایتخت از جمله این اقدامات و برنامه های چند منظوره است که حضور گروه های دوام محلات خلیج فارس شمالی و جنوبی، تولید دارو، حسینی فردوس، یافت آباد شمالی و جنوبی، شهید رجائی، صادقیه، بهداشت و شهرک دانش در بقعه مبارکه امامزاده صالح (ع) از برنامه های پیشرو ستاد مدیریت بحران منطقه 18 است.
بهزادی با اشاره به اقدامات اجرایی ستاد مدیریت بحران منطقه 18 گفت: برگزاری نخستین نشست هماهنگی ستاد بحران در ناحیه 6 به منظور افزایش گروههای دوام و کیفیت برگزاری مانورهای فصلی در این ناحیه از اقدامات اولیه و اجرایی ستاد مدیریت بحران منطقه 18 است.
وی در پایان با اشاره به لزوم اقدامات دیگر ستاد مدیریت بحران منطقه 18 افزود: موضوعاتی نظیر برگزاری نخستین نشست فصلی ستاد بحران منطقه ارتقا کیفیت برگزاری مانورهای فصلی، تشویق شهروندان به عضویت در گروههای دوام، ضرورت احداث سوله پشتیبانی بحران با مشارکت شوراهای اسلامی و موارد دیگر با بحث و تبادل نظر و تدابیری در این خصوص اقدامات ضروری ستاد مدیریت بحران منطقه 18 است./ز
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی