کد خبر: ۴۲۴۲۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۰
برای اجرا در سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر ؛

گروه نمایشی «مس اند فیبر» از سوئیس، گروه نمایشی «مجموعه کهربا و دار اونبز» از لبنان و گروه «میم استودیو»از ارمنستان برای اجرا در سیو یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر وارد ایران شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل  ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، گروه نمایشی «مس اند فیبر» سوئیس برای اجرای نمایش «تلضحاک» وارد ایران شدند.
نمایش «تلضحاک»کار مشترک گروه تئاتر دن کیشوت(ایران) و گروه مس اند فیبر(سوئیس) است.این نمایش در سال 2012 به مناسبت سالگرد ویلهلم تل با تبادل دو اسطوره ایرانی و سوئیسی و با تهیه کنندگی کمپانی مس اند فیبر در دو بخش تولید شده است.
 گروه نمایشی «مجموعه کهربا و دار اونبز» از لبنان نیز بامداد امروز سه شنبه (3 بهمن) برای اجرای نمایش «7+ 7» وارد ایران شدند. نویسنده نمایش نادینه توما و کارگردان اریک دنیاوند است.ایننمایشبراساسکتاب «سبعهو سبعه»نوشته شدهوبا استفادهاز سنتقدیمی قصه گویی روایت می شود.
از کشور ارمنستان نیز گروه «میم استودیو»  برای اجرای نمایش «میمومانیا» وارد ایران شدند. این کار پانتومیم است و نخستین بار سال 2010 توسط استودیو میم اجرا شد. این نمایش چهار پرده دارد. در این اثر مسائل جدی با شوخ طبعی و خنده بیان می شود و بر روابط صمیمانه میان انسان ها تاکید می شود. نویسنده و کارگردان نمایش آرا هاروتونیان و تهیه کننده اریک بارسقیان است.
سی‌و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از 26 دی آغاز شده و تا 12  بهمن‌ماه در تهران ادامه دارد./ص
 
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر