کد خبر: ۴۲۴۲۶۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۰

با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور(MIC 2 TOUCH )لبنان اولین اپراتور لبنانی به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور (TOUCH) لبنان، مشترکان اعتباری هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی استفاده کنند.
براساس این گزارش پس از 47 اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، مالزی، هنگ کنگ، هندوستان، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، مصر، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، اتریش، آلمان، اسلوونی، بلژیک، سوئیس،هلند، قطر، بحرین و روسیه (TOUCH) چهل و هشتمین اپراتور خارجی است که همراه همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم کارت های اعتباری با آن قرارداد همکاری منعقد می کند.
این گزارش حاکیست، همراه اول توصیه کرده است با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری به صورت آنلاین انجام می شود و مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل در سفرهای خارجی از این سیم کارت استفاده کنند.
همراه اول هم اکنون با 271 اپراتور در 112 کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند./ف
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر