کد خبر: ۴۲۴۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۳
مهوش صبر کن:

"محمود پاک نیت" با توجه به گریم خاصش، زیباترین بازی خود را در مجموعه "خاطرات مرد ناتمام" ارائه داد.

مهوش صبر کن( بازیگر نقش همسر "رکن الدین عطار" در خصوص مجموعه "خاطرات مرد ناتمام") در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: ایفای نقش در این مجموعه به من و همسرم پیشنهاد شد و با توجه يه اينكه در پروژه‌اي خاص فعال نبوديم و زیبایی قصه، ایفای نقش در آن را پذیرفتیم. 
وی افزود: فضای فیلمنامه مجموعه "خاطرات مرد ناتمام" دارای قصه خاصی بود و در خانواده "رکن الدین عطار" عشق و کار در کنار یکدیگر اتفاق می افتد. 
صبرکن با اشاره به وقایع دهه 20 و ترور شاه ابراز داشت: بیشتر تمرکز این مجموعه روی مسائلی چون عشق، کار و صفای فضای خانواده های قدیمی می گذرد و در کنار آن اشاره ای نیز به وقایع دهه 20 و نیز ترور "شاه" دارند. 
بازیگر مجموعه ماندگار "پس از باران" اظهار داشت: یکی از شاخصه های اصلی این سناریو، صمیمیت خانواده "رکن الدین عطار" بوده و اینکه درب منزل او به روی همه مردم باز است. 
وی تصریح کرد: من به عنوان همسر "رکن الدین عطار" و دیگران همیشه به طنز می گوییم که به طور دائم در این خانه برو بیا و صمیمیت در چهره همه موج می زند.
 صبرکن با اشاره به "هجوم فرهنگی" در بین مردم گفت: همه ما مشکلی برای خوردن و آشامیدن نداریم ولی به دلیل هجوم فرهنگی، عشق و محبت در دلهای مردم کمرنگ شده که امیدوارم با دیدن صمیمیت افراد این مجموعه و به یاد آن دوران بیشتر گرد هم آیند و خاطرات خود را زنده کنند. این پیشکسوت عرصه تئاتر با اشاره به بازی همسر خود (محمود پاک نیت) اظهار داشت: شاید خودخواهی به نظر آید ولی در حال حاضر چند سریال مثل "روزی روزگاری"، "پس از باران" و دو مجموعه دیگر از همسرم روی آنتن است ولی شخصیت و بازی او در نقش "رکن الدین عطار" بسیار خاص بوده و با وجود گریم متفاوت او، من به "محمود پاک نیت" وبازی اش افتخار می کنم. 
صبرکن در خصوص همکاری "صادق کرمیار" در مقام کارگردان تصریح کرد: برای اولین بار در مجموعه‌ای به کارگردانی "صادق کرمیار" حضور دارم و او در کنار کارگردانی در مقام یک رمان نویس از شخصیت صمیمی و قابل احترامی برخوردار است. 
وی ادامه داد: تیم "خاطرات مرد ناتمام" حدود شش ماه در کنار یکدیگر با صمیمیت کار کردند و معتقدم صمیمیت در کار به تیم پشت صحنه هم برمی گردد. 
وی خاطر نشان کرد: امیدوارم این مجموعه مورد توجه مخاطبان قرار گیرد و لطف و محبت اعضای خانواده های ایرانی مانند خانواده "رکن الدین عطار" بیش از پیش شود./ص
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر