کد خبر: ۴۲۴۲۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۵۶
زنجان/

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: 600 فقره پرونده از سوی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به بانک‌های عامل معرفی شده است.

به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران ، بهرام ولی‌زاده در جلسه توسعه کشاورزی استان زنجان، اظهار کرد: فعالیت‌های مطلوبی در زمینه ارائه تسهیلات به کشاورزان از سوی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان انجام شده است.

وی با بیان اینکه 600 فقره پرونده از سوی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به بانک‌های عامل معرفی شده است، افزود: ضروری است به این پرونده هر چه سریعتر رسیدگی شود.

*ارائه تسهیلات به مددجویان کمیته امداد ضروری است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه برخی از افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی تا مرحله ارائه ضامن اقدامات لازم را انجام داده‌اند، افزود: این افراد هنوز موفق به اخذ تسهیلات نشده‌اند.

وی با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از پرونده‌های افراد زیر پوشش کمیته امداد عودت داده می‌شود، افزود: ضروری است برای حل مشکلات این افراد اقدامات لازم انجام شود.

ولی زاده با اشاره به اینکه هزینه‌های بسیاری برای تکمیل پرونده تسهیلات به این افراد تحمیل می‌شود، افزود: در حال حاضر عملا ارائه تسهیلات به این افراد با مشکلاتی همراه است.

*32 شعبه بانک کشاورزی در استان زنجان فعال است

رئیس شعب بانک کشاورزی استان زنجان نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: بانک کشاورزی دارای 32 شعبه در استان زنجان است که از این تعداد 11 شعبه در شهرستان زنجان قرار دارد.

وی از برون‌سپاری امور بانک کشاورزی خبر داد و افزود: این طرح به صورت پایلوت در استان زنجان انجام می‌شود.

نیکخواه با بیان اینکه با شش شرکت برای ارائه خدمات بانک کشاورزی عقد قرار داد شده است، خاطرنشان کرد: خدمات این بانک در مناطق دور از طریق این شرکت‌ها ارائه می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان نیز در این جلسه از عدم اجرایی شدن استمهال بانک کشاورزی در استان زنجان خبر داد و افزود: تا کنون اقدامی در این زمینه در استان انجام نشده است.

وی بر ضرورت ارائه آمار تولیدات کشاورزی استان برای استفاده از اعتبارات پنج سال خشکسالی مداوم تاکید کرد و افزود: اگر چه استان زنجان دارای بارش‌های مطلوبی است اما این بارش‌ها در زمان مطلوبی نمی‌بارد.

وی از پرداخت 832 مورد تسهیلات خسارت سیل از سوی بانک‌های عامل در استان زنجان خبر داد و یادآور شد: در این زمینه بانک‌های استان خوب عمل کرده‌اند./ج1

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر