کد خبر: ۴۲۴۳۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۰

اکران فیلم های سینمایی چون "گیرنده"، "دوباره با هم" و "من و زیبا" در سینما ‌آزادی نیز کمکی به فروش و جذب مخاطب برای این فیلم ها نکرد.

به گزارش خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، این روزها و در رکود فروش فیلم های سینمایی گویا دو فیلم موفق شدند بعد از مدت ها تحریم در سینما آزادی اکران شوند تا شاید بتوانند قدری مخاطب و فروش خود را افزایش دهند.
فیلم سینمایی "دوباره با هم" به کارگردانی روزبه حیدری و تهیه کنندگی جمشید حیدری با داشتن 18 سالن سینمایی یک هفته نمایشی فروشی 35 میلیون تومانی را آغاز کرد.
همچنین فیلم سینمایی "گیرنده" به کارگردانی مهرداد غفارزاده با داشتن 15 سالن سینمایی و دو هفته اکران توانست فروشی 65 میلیون تومانی را سپری کند.
گرچه فیلم سینمایی "پذیرایی ساده" به کارگردانی مانی حقیقی با داشتن 8 سالن سینمایی و دو هفته نمایش فروشی 105 میلیون تومانی را سپری کرده که با توجه به استقبالی که در جشنواره فیلم فجر از آن شاهد بودیم اما نتوانسته در اکران موفق شود گرچه با توجه به داشتن تعداد سالن های سینمایی اش نمی‌توان انتظار فروش بیش تر از این داشت.
فیلم سینمایی "من و زیبا" به کارگردانی فریدون حسن پور وتهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با داشتن 10 سالن سینمایی و دو هفته نمایش فروشی 50 میلیونی را برای خود رقم زد که با توجه به داشتن سینما آزاد آن نیز خواسته مخاطب را فراهم نکرده است.
فیلم سینمایی "من مادر هستم" با 6 هفته اکران خود همچنان صدرنشین گیشه های سینمایی است این فیلم با داشتن 15 سالن سینمایی و 52 روز نمایش فروشی 1 میلیارد و 310 میلیون تومانی را سپری کرده است.
ناکام ماندن فیلم های سینمایی چون "گیرنده"، "دوباره با هم" و "من و زیبا" در سینما آزادی نشان از این می دهد که با وجود تحریم و فشارهای بسیار پس از مدتها این فیلم در سینما آزادی اکران شدند اما متاسفانه نتوانستند در فروش و جذب مخاطب چندان اثرگذار باشند./ي2
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر