کد خبر: ۴۲۴۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۰
زنجان/

توسعه باغات در اراضی شیب‌دار در زنجان به صورت پایلوت اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران زنجان،

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در جلسه توسعه کشاورزی استان زنجان، گفت: استان زنجان به عنوان پایلوت اجرای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار انتخاب شده است.

نهاوندی‌پور کل اعتبار طرح‌های کشاورزی استان زنجان را در بانک کشاورزی 121 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از این میزان 100 میلیارد تومان از سوی این بانک پذیرفته شده است.

وی با بیان اینکه 21 میلیارد تومان از سوی این بانک با بررسی پرونده‌ها عودت داده شده است،ادامه داد: این میزان را می‌توان برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار به کار گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه پرونده 3 هزار و 400 هکتار به بانک کشاورزی ارسال شده است،تصریح کرد: در فاز نخست اجرای این طرح 88 میلیارد تومان تسهیلات مورد نیاز است.

نهاوندی‌پور بر ضرورت ارائه مانده اعتبار ناشی از ریزش پرونده‌های توسعه کشاورزی به بانک زمین تاکید کرد وافزود: ضروری است این میزان اعتبار برای توسعه باغات و مجتمع‌های گلخانه‌ای اختصاص یابد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان بر ضرورت تعیین تکلیف پرونده‌های موجود در نزد بانک سپه تاکید کرد وخاطر نشان کرد: با توجه به میزان قابل توجه این پرونده‌ها ضروری است اقدامات لازم از سوی بانک سپه انجام شود./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر