کد خبر: ۴۲۴۳۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۹
دلخوری افشین نوروزی از برنامه تلویزیونی

افشین نوروزی با گلایه از یکی از برنامه های تلویزیونی گفت: به یک برنامه دعوت شدم اما نگذاشتند از خودم دفاعی کنم به محض اینکه نوبت به حرف زدن من رسید وقت برنامه تمام شد.

افشین نوروزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اضافه کرد: روز گذشته در یکی از برنامه های تلویزیونی مجید احتشام زاده را به عنوان کارشناس دعوت کرده بودند تا درباره مسائلی که اين روزها درباره من در تنیس روی میز مطرح شده است صحبت کند، محمد زارع پور رئیس فدراسیون هم مهمان تلفنی برنامه بود. وی وقتی روی خط آمد نه تنها صحبتهای گذشته اش در خصوص اینکه محرومیت من به دلیل مصاحبه انتقادی است را بیان کرد بلکه 2 مسئله جدید را هم مطرح کرد که در نوع خود جالب بود مشکل من این است که فرصتي برای پاسخگویی به من ندادند.

وی تصریح کرد: اولین اعتراضی که من به آن برنامه داشتم این بود که چرا از یک کارشناس بی طرف دعوت نکرده اند؟ احتشام زاده سمتهای زیادی همچون عضو کمیته انضباطی، کمیته فنی و کمیته پیشکسوتان را در فدراسیون دارد و مسلم است که جانب چه کسی را خواهد گرفت. دومین اعتراضم هم به خاطر ندادن وقت به من بود.

نوروزی در پاسخ به اینکه قصد داشت چه چیزهایی را در جواب گفته های محمد زارع پور بیان کند، گفت: زارع پور 2 نکته را در آن برنامه مطرح کرد؛ یکی این بود که ادعا کرد ما بارها نوروزی را به اردوی تیم ملی دعوت کرده ایم اما وی از آمدن به اردو سرباز زده و دیگر اینکه فدراسیون قصد داشت نوروزی را به مسابقات قطر بفرستد، در حالی که وی از رفتن امتناع می کرد.

ملی پوش المپیکی تنیس روی میز کشورمان ادامه داد: در خصوص دعوتم به اردو ها باید بگویم که این گفته اصلا صحت ندارد من هیچ وقت نشده که به اردوی تیم ملی کشورم نروم، درباره سفر به قطر هم ماجرا این بود که در آن زمان من درگیر یک مشکل شخصی بودم که بسیار در روحیه ام تاثیر گذاشته بود از این رو قادر به مسابقه دادن نیودم و می دانستم اگر هم بروم هیچ نتیجه ای نخواهم گرفت. از آنجا که صرف مسافرت رفتن برایم اهمیت ندارد و آنچه مهم است نتیجه و افتخار آفرینی برای ایران است، به کادر فنی تیم ملی پیشنهاد دادم که اگر صلاح بدانند من به آن مسابقات نروم. آن پیکارها فقط هم جنبه انفرادی داشت و مستقیما به درد خود من می خورد و لطمه ای به تیم ملی نمی زد اما آنها نپذیرفتند و من مجبور شدم با همان شرایط نامناسب اعزام شوم و مسابقه بدهم در حالی که می توانستند یک نفر دیگر را که آماده بود اعزام کنند.

به نظر من رئیس فدراسیون باید از من تقدیر هم می کرد که چون آماده نبودم حاضر بودم یک سفر خارجی را از دست بدهم و صرف مسافرت کردن برایم اهمیت نداشت اما متاسفانه می بینیم که وی از من گله هم می کنند.

نوروزی مدعی شد: این ها صحبتهایی بودند که نگذاشتند من در آن برنامه مطرح کنم اگر بار دیگر به برنامه ای دعوت شوم حتما به زمانی که برای پاسخگویی به من می دهند توجه می کنم و اگر دیدم روال به همین شکل است دیگر به جایی نخواهم رفت.

ملی پوش ارزنده تنیس روی میز کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا به حکم کمیته انضباطی اعتراض خواهد کرد یا خیر اعلام کرد: من یک ههفته فرصت اعتراض دارم فعلا هیچ چیز مشخص نیست و قطعی نمی دانم که معترض خواهم شد یا خیر./مح
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر