کد خبر: ۴۲۴۴۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۰

در معاملات امروز 76 میلیون اوراق بهادار به ارزش 236میلیارد ریال در 8390 نوبت در بازارهای فرابورس داد و ستد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران ، در معاملات چهارمین روز  بهمن ماه، 76 میلیون اوراق بهادار به ارزش 236میلیارد ریال به نام  سهامداران جدید ثبت شد.

لازم به ذکر است که در معاملات امروز سهام ذوب آهن اصفهان 15 میلیون 294 هزار سهم، بانک خارومیانه با 5 میلیون 824 هزار سهم و صنعتی دریایی ایران با 4 میلیون 59 هزار سهم بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

براساس این گزارش، سهام شرکت های ذوب آهن اصفهان با 49، قند شیروان با 20 و فولاد صبانور با 9 میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات را دارا بودند.

در معاملات امروز سهام شرکت های فولاد صبا نور با 5 درصد، قند چهارمحال با 4.99 درصد و سرمایه گذاری تدبیر گران فارس و خوزستان با 4.92 بیشترین رشد قیمت را تجربه کردند.

این در حالی است که، سهام شرکت های مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن با 4.18درصد، سرمایه گذاری بازنشستگی کارکنان بانک ها با 3.92 درصد و بیمه سامان با 2.94 درصد بیشترین افت قیمت را در معاملات آخرین روز هفته کاری داشتند.

براساس این گزارش، در بازار ابزارهای نوین مالی که هر برگه آن به ارزش یک میلیون ریال خرید و فروش می شود، بیشترین حجم معاملات را به ترتیب، سه نماد گواهی سپرده انصار 22هزار و 915 برگه، اجاره امید با 17 هزار و 420 و اجاره سامان 5100 برگه به خود اختصاص دادند.

***گشایش نماد اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دی ماه91

امروز نماد معاملاتی اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دی ماه سال 1391 با نماد "تسه 91101"، در بازار عادی با محدودیت دامنه نوسان پنج درصدی قیمت گشایش یافت.
 
همچنین هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن همچنان با 5 درصد افزایش قیمت در مرز 662 هزار ریال معامله شد./عب
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر