کد خبر: ۴۲۴۴۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۲
موفقيت بزرگ ارتش سايبري سوريه/

در موفقيت بزرگي، ارتش سايبري سوريه با ورود به پايگاههاي اينترنتي وزارت امور خارجه عربستان، قطر و ترکيه و اتحاديه عرب ، تعدادي از اسناد آنها را در ارتباط با توطئه عليه سوريه افشا کرد.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلويزيوني سوريه، تاريخ، قهرماني هاي ارتش و نيروهاي مسلح سوريه را با طلا خواهد نوشت و درسي براي نسلهاي آينده خواهد بود چرا که جوانان ارتش سايبري سوريه همانند ارتش نظامي سوريه خوش درخشيده اند.

ارتش سايبري سوريه به سايت اينترنتي نامه نگاريهاي ويژه وزارت خارجه عربستان، قطر، ترکيه و اتحاديه عرب وارد شده و به اسناد زيادي دست يافته است که به بخشي از اين اسناد اشاره مي شود .

برخي از اين اسناد در شبکه فوري خبري سوريه و روزنامه الاخبار چاپ لبنان منتشر شده است.

صورتجلسه ديدار بين تميم بن حمد آل ثاني وليعهد قطر و احمد داود اوغلو وزير خارجه ترکيه در بيست و پنجم اکتبر سال 2011 ميلادي از جمله اين اسناد است. مفاد اين صورتجلسه شامل اطلاعاتي درباره اوضاع سوريه در آن زمان است .

در اين صورتجلسه مشاهده مي شود که چگونه دو طرف براي ارجاع پرونده سوريه به شوراي امنيت سازمان ملل متحد تلاش کرده و کوشيده اند بشار اسد رئيس جمهور سوريه تا سال 2014 ميلادي نباشد.

صورتجلسه دوم نيز درباره مذاکرات رسمي حمد بن جاسم بن جبر آل ثاني نخست وزير و وزير خارجه قطر و احمد داود  اوغلو  است و شامل اطلاعاتي درباره ليبي پيش از حمله به اين کشور و نابودي آن و چگونگي طراحي براي ايجاد منطقه پرواز بر فراز ليبي و هدايت سرمايه گذاري قطر در مصر است.

صورتجلسه ديگري نيز براي تاريخ ششم سپتامبر سال گذشته ميلادي است و درباره مذاکرات حمد بن جاسم بن جبر آل ثاني با محمد مرسي رئيس جمهور مصر است.

اين مذاکرات درباره سرمايه گذاريهاي قطر و مصر است و مهمترين بند صورتجلسه نيز وام دو ميليارد دلاري دوحه به قاهره با سود يک و نيم درصد است علاوه بر اينکه قطر در مصر در زمينه هاي آهن و فولاد و زمينه هاي ديگر سرمايه گذاري خواهد کرد که پرسشهاي زيادي را مطرح کرده است.

همچنين موضوع سوريه در مذاکرات حمد و مرسي جايگاه خاصي داشته است.

شيخ حمد با بي شرمي تمام گفته است قطر به روسيه پيشنهاد کرده بود ارتش آزاد(مخالفان مسلح) از پايگاههاي دريايي روسيه حمايت کنند اما روسها مخالفت کردند.

آنچه بيان شد قطره اي از درياي ارتش سايبري سوريه است و  گذر زمان براي رسوا کردن هرچه بيشتر آنها کافي است.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر