کد خبر: ۴۲۴۴۷۴۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۰

"محمود حسين" دبير كل جمعيت اخوان المسلمين در مصاحبه با نشريه "اهرام آنلاين" از شكست مخالفان"غير دموكراتيك" مصر سخن گفته است.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از اهرام آنلاين، دبيركل جمعيت اخوان المسلمين با انتقاد از عملكرد اپوزيسيون مصر اظهار داشت "آنان از شيوه هاي غري دموكراتيكي براي تغيير وضعيت كشور استفاده كردند و به دروغ متوسل شدند. اقدامات خياباني آنان به هيچ وجه مسالمت آميز نبود. آنان در مقابل كاه رياست جمهوري در صدد بودند تا آشوب به پا كنند. 

محمود حسين همچنين در ادامه مصاحبه از موضع گيري رهبران جبهه "نجات ملي مصر" اپوزيسيون اصلي آن كشور به شدت انتقاد كرد و گفت "اظهارات حمدين صباحي در مورد لزوم مبارزه براي لغو قانون اساسي جرمي قابل مجازات است. چه كسي چنين حقي را دارد؟ آيا جامعه به او به عنوان يك سياستمدار مي نگرد يا يك قاتل؟"

وي همچنين در انتقاد از اين جبهه اظهار داشت "وجود اپوزيسيوني قدرتمند در مصر امري مفيد و ضروري است اما در مورد اپوزيسيون كنوني بايستي بگويم كه آنان از روش هاي غير دموكراتيك و غير سياسي براي رسيدن به اهداف خود استفاده مي كنند و محبوبيت خود را از دست داده اند. آنان خيابان هاي مصر را از دست داده اند چون به دروغگويي و دادن اطلاعات نادرست متوسل شده بودند." 

با اين حال وي اظهار داشت "در مذاكره با هر كسي باز است. ما هرگز از گفتگو و مذاكره با رهبران مخالفين خودداري نورزيده ايم." 


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر