کد خبر: ۴۲۴۵۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۵
در هفته جاری صورت گرفت؛

مجموع معاملات این هفته در بازار فرابورس 186 میلیون سهم به ارزش 141 میلیارد تومان بود که از نظر حجم با رشد 33 درصد و ارزش با رشد 38درصدی روبه رو شد.

بهنام محسنی رييس اداره عمليات بازار فرابورس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه در این هفته نماد فلزات اساسی  همزمان با بازگشایی نماد با استقبال سرمایه گذاران مواجه شد افزود: مجموع معاملات این هفته در بازار فرابورس  186 میلیون سهم به ارزش 141 میلیارد تومان بود که از نظر حجم با رشد 33 درصد و ارزش با رشد 38درصدی  روبه رو شد.

وی تصریح کرد: همچنین عرضه اولیه 5درصد سهام با حجم 7 میلیون سهم در گروه قند وشکر به ارزش 14 میلیارد تومان مورد مبادله قرار گرفت.

رييس اداره عمليات بازار فرابورس، از عرضه سهام شرکت فلزات اساسی در بازار پایه فرابورس خبر داد و گفت: در راستای اصل 44 قانون اساسی سهام شرکت فلزات به حجم 4.4 میلیارد سهم  به ارزش 2 هزار و 195 میلیارد تومان بصورت عمده و یکجا در بازار پایه فرابورس عرضه می شود.

محسنی همچنین خاطر نشان کرد: قیمت پایه برای این شرکت معادل بسته شدن روز قبل از عرضه اولیه با 50 درصد به قیمت 498تومان و 2 ریال کمتر نباشد در بازار عرضه می شود.

وی یاداور شد: با توجه به عرضه سهام در روز دوشنبه(11 بهمن) طبق دستور متقاضیان به مدت شش روزکاری وقت دارند به سازمان بورس و فرابورس درخواست خود را ارائه دهند.

رييس اداره عمليات بازار فرابورس، همچنین درادامه گفت: سازمان خصوصی سازی سهام شرکت محصولات شیمیایی که به حجم 816 میلیون سهم را  معادل 27.27 درصد به ارزش هزار و 671 میلیارد تومان بصورت یکجا و عمده در بازار فرابورس عرضه می کند./ر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر