کد خبر: ۴۲۵۰۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۶
گزارش باشگاه خبرنگاران از اختتاميه جشنواره جام جم؛

دومین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان در چهار بخش رقابتی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار حوزه راديو تلويزيون باشگاه خبرنگاران حاضر در محل آیین اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم شامگاه دوشنبه با حضور عزت الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما، معاون و جمعی از مسئولان و مدیران شبکه های تلویزیونی و نیز برنامه سازان و هنرمندان در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این برنامه که تا نیمه شب به طول انجامید، برگزیدگان جشنواره در چهار بخش فیلم های تلویزیونی، سریال های طنز، بخش کودک و نوجوان و مسابقات و سرگرمی معرفی شدند و "وضعیت سفید"با کسب پنج سرو زرین جشنواره پیشتاز کسب جوایز این دوره جشنواره شد.

اسامی برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف به این شرح است:

**بخش فیلمهای تلویزیونی

بهترین فیلمنامه: ابراهیم فروزش برای فیلم تلویزیونی سنگ اول

بهترین کارگردانی: بهروز شعیبی برای فیلم تلویزیونی پیش خواهد آمد

بهترین فیلم: اکبر تحویلیان برای فیلم تلویزیونی ساعت به وقت صفر

بهترین بازیگر مرد: محسن تنابنده(سنگ اول) و سیامک صفری (پیش خواهد آمد)

بهترین بازیگر زن: اندیشه فولادوند برای فیلم تلویزیونی سنگ اول

بهترین آهنگساز: بهنود یخچالی

**بخش سریالهای طنز

بهترین فیلمنامه: علیرضا بذرافشان/سارا خسروآبادی برای سریال نابرده رنج

بهترین کارگردانی: حمید نعمت الله برای سریال وضعیت سفید

بهترین سریال: الهام غفوری برای سریال پایتخت

بهترین بازیگر اول مرد: یونس غزالی برای بازی در وضعیت سفید

بهترین بازیگر اول زن: افسانه بایگان برای بازی در سریال وضعیت سفید

بهترین بازیگر مکمل زن: مرجانه گلچین برای بازی در سریال شمس العماره

بهترین بازیگر مکمل مرد: هوشنگ حریرچیان برای بازی در سریال ساختمان پزشکان و آشپزباشی

بهترین تصویربرداری: مسعود کلاری برای سریال آشپزباشی

بهترین موسیقی: امین هنرمند برای سریال آشپزباشی

بهترین دکور و صحنه: محمدرضا شجاعی برای سریال وضعیت سفید

بهترین جلوه های ویژه: رضا میثاقی برای سریال مسیر انحرافی

بهترین تدوین: خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برای سریال وضعیت سفید

**بخش مسابقه و سرگرمی

بهترین اجرا: مسعود روشن پژوه

دکور: حسین فردرو

خلاقیت و پژوهش: سعید ابوطالب/محمد حسینی

مسابقه حضوری: سعید ابوطالب

مسابقه غیرحضوری: علی اکرمی

** کودک و نوجوان

- بخش برنامه های عروسکی:

بهترین عروسکی: حسین مناجاتی

بهترین عروسک گردان: دنیا فنی زاده

بهترین صداپیشه: نگار استخر

بهترین نویسنده: شادی پورمهدی

بهترین موسیقی: امید سیاره

بهترین کارگردانی:هنگامه مفید

بهترین تدوین:ساسان امیرپور

بهترین تیتراژ-مهین جواهریان

بهترین طراح صحنه و دکور: منوچهر شاکری

** بخش برنامه های ترکیبی:

بهترین بازیگر: محمد مسلمی/علی فروتن/ حمید گلی (عمو فیتیله ای ها)

بهترین مجری: داریوش فرضیایی و امیر محمد متقیان (عموپورنگ و امیرمحمد)

بهترین نویسنده: محمدرضا حیدری

بهترین دکور: مونا ترابی

در این بخش هیچ برنامه ای به عنوان بهترین برنامه ترکیبی انتخاب نشد.

همچنين در اين مراسم رئيس رسانه ملي از محمد علي كشاورز پيشكسوت عرصه تئاتر، سينما و تلويزيون تقدير و تشكر به عمل آورد.

در ادامه نيز  از رئيس رسانه ملي  از عليرضا خمسه، امير جعفري ، ريما رامين فر، حسين سهيلي زاده، عليرضا افخمي، محمدرضا ورزي، محمد اصفهاني، داريوش ارجمند، ايرج طهماسب، حميد جبلي ،‌سيروس مقدم،‌محمدرضا شريفي نيا، رامبد جوان، شهره لرستاني، رويا تيموريان، مسعود رايگان، داوود ميرباقري، جعفري جوزاني، مجيد انتظامي، سيد ضياء الدين دري و احمدرضا معتمدي و مرضيه برومند و خانواده مرحوم بيگلري پور تقدير شد.

گفتني است؛ هیئت داوران جایزه ویژه خود را به مرجان اشرفی زاده، علیرضا خمسه، ناهید دل آگاه، محسن تنابنده، سیامک صفري، محمد داودی و علیرضا سبط احمدی اهدا کردند.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر