کد خبر: ۴۲۹۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۸
رئیس بیمارستان بهارلو:

رئیس بیمارستان بهارلو گفت: در حال حاضر این بیمارستان دارای 12 هیات علمی است که برای ارائه خدمات مناسب درمانی – آموزشی دچار کمبود و مشکل است.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران: دکتر صادق نیت، رئیس بیمارستان بهارلو در مراسم افتتاحیه تخت هایی از این بیمارستان اظهار کرد: بیمارستان بهارلو 320 تخت ثابت، 12 متخصص اصلی و رسمی و 12 عضو هیات علمی دارد.

وی با بیان این که 3 نفر از12 عضو هیات علمی این بیمارستان جدید هستند گفت: طی 3 تا  4 سال اخیر از 28 متخصص در این بیمارستان گروهی بازنشست شده و 8 نفر از درمانی به آموزشی تغییر وضعیت داده اند.

رئیس بیمارستان بهارلو با اشاره به این که متخصصین ما از نظر تعداد نصف و تخت ها دو برابر شده اند افزود: بقیه ظرفیت های بیمارستان با ماده 88 می گذرد که حتی با بهره مندی از این ماده ظرفیت ها کامل نشده و مشکلات دیده می شود.

وی با بیان این که بیمارستان بهارلو 75 سال قبل به نام بیمارستان راه آهن تاسیس شده است ادامه داد درمانگاه طب کار این بیمارستان به عنوان بزرگ ترین مرکز کشوری و مرجع بیماران طب کار با 6 عضو هیات علمی مدیریت می شود.

وی همچنین از کلینیک خواب به عنوان اولین کلینیک خواب در کشور نام برد و گفت: این کلینیک برای تربیت  فلوشیپ تایید شده و از سال آینده فلوشیپ جذب خواهیم کرد.

دکتر صادق نیت بحث کمبود هیات علمی و تکمیل زیرساخت ها را مهم ترین معضل بیمارستان بهارلو خواند و اظهار کرد: یکی از مشکلات جدی بیمارستان بحث درمانی بودن و حرکت به سوی آموزشی بودن است که به صورت موقت و دو ساله حل شده ولی کمبود هیات علمی از جمله اشکالات است که برای دائمی بودن این طرح وارد کرده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: بیمارستان بهارلو با32 بخش آی سی یو از جمله مناطق فعال در  منطقه جنوب تهران است.

وی با بیان اینکه سال گذشته استانداری تهران يك میلیارد تومان و امسال 500 میلیون تومان برای بازسازی و تجهیز بیمارستان کمک نموده است ادامه داد: بیش از 2 میلیارد تجهیزات برای ارتقاء خدمات و 2 هزار متر ساخت و ساز و بازسازی جدید در بیمارستان داشته ایم.

رئیس بیمارستان بهارلو تاسیس بخش مسمومین را از دیگر فعالیت این بیمارستان خواند و اظهار کرد: در حال بخش مسمومین بیمارستان بهارلو بعد از بیمارستان لقمان دارای مجهز ترین آزمایشگاه، آی سی یو و اورژانس است./ح
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
کریم جنگجو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
باعرض سلام عرض ادب به آقای دکتر نیت اینجانب کریم جنگجو کارمند باز نشته بیمارستان بهارلو بخش تغذیه با مطالعه انترنتی پروژ های مهم کارهای انجام گرفته توسط جنآب آقای دکتر صادق نیت آرزوی موفقیت سلامتی ازدرگاه خداوند منان خواستارم
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر