کد خبر: ۴۳۲۴۵۵۵
گروه : اقتصادی
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶

پیکر مرحوم غلامرضا اسلامی بیدگلی استاد دانشگاه و مدیرعامل اسبق شرکت سرمایه گذاری ملی ایران ساعت 10 صبح امروز از مقابل درب دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تشییع شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، غلامرضا اسلامی بیدگلی استاد دانشگاه تهران، صاحبنظر مسائل مالی و اقتصادی، نویسنده و مولف ده ها کتاب در حوزه مدیریت مالی، روز جمعه دعوت حق را لبیک گفت. پیکر مرحوم اسلامی بیدگلی ساعت 10 صبح امروزاز مقابل درب دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تشییع شد.
مراسم بزرگذاشت و ترحیم این استاد مالی و اقتصاد ساعت 14 روز چهارشنبه هفته جاری در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. غلامرضا اسلامی بیدگلی سال 1325 در بیدگل کاشان به دنیا آمد و سپس به همراه خانواده خود به تهران عزیمت کرد و تحصیلات خود را در پایتخت پشت سر گذاشت.
وی مدرک لیسانس خود را در رشته حسابداری از موسسه عالی حسابداری دریافت و برای تکمیل تحصیلاتش راهی انگلیس شد. اسلامی بیدگلی سال 1357 دکترای خود را از دانشگاه کرنفلید انگلیس کسب و به ایران بازگشت و دردانشگاه تهران در دوره کارشناسی ارشد و دکترای رشته های تئوری های پیشرفته، مهندسی مالی و مدیریت سرمایه گذاری مشغول به تحصیل شد.
اسلامی که صاحب بیش از 100 مقاله علمی پژوهشی و کتاب است در طول دوران خدمت خود در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، دیوان محاسبات، هیئت نظارت سازمان حسابرسی و شرکت چوب و کاغذ ایران فعالیت داشت./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر