کد خبر: ۴۴۵۲۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۲ - ۰۴:۰۰

یک گزارشگر تلویزیون هند که برای تهیه گزارش از سیلاب های مرگبار به شمال این کشور رفته بود روی دوش یک مرد سیلزده نحیف نشست و در مقابل دوربین گزارشش را ارائه کرد.

به گزارش گروه چندرسانه‌ای باشگاه خبرنگاران،نارایان پارگایان گزارشگر شبکه تلویزیونی نیوزپرس برای پوشش خبری رانش های زمین و سیلاب های ایالت اوتاراخند به آنجا رفته بود.

وی روی دوش مرد سیلزده نحیفی نشست ، مرد درمیان سیلاب ایستاده بود و پاهای نارایان را در دست داشت تا از روی دوشش به میان آب نیفتد. نارایان با خونسردی روی دوش مرد که زیر وزن او تلوتلو می خورد در مقابل دوربین گزارشش را ارائه کرد.

در پی انتشار این فیلم خبری نارایان از کار اخراج شد. نیشانت چاتورودی رئیس شبکه تلویزیونی نیوزپرس گفت: کاری که نارایان کرد بسیار غیرانسانی و غیراخلاقی بود. نباید برای دادن یک گزارش روی دوش یک انسان نشست و با او مانند یک چارپا رفتار کرد.

وی افزود: نارایان گزارش خود را برای ما ارسال کرد و ما از مشاهده اوکه روی دوش مرد بینوا نشسته بود، شوکه شدیم. به همین دلیل گزارش خبری او ر ا پخش نکرده و او را اخراج کردیم.

با این حال، فیلم نارایان سوار بر دوش مرد سیلزده روی شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

نارایان برای توجیه کارخود مدعی است که مرد سیلزده به طیب خاطر و برای احترام گذاشتن او را روی دوشش سوار کرد.

وی گفت: این مرد هرگز با شخصی که مانند من محترم باشد روبرو نشده بود و خودش از من خواست که سوار بر دوش او از میان آب عبور کنم. منهم موقعیت را برای دادن یک گزارش مناسب تشخیص دادم.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر