کد خبر: ۴۵۶۳۷۶۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶

ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه ۳۱ شهریورماه آغاز می‌شود.

به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت‌نام آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه 31 شهریورماه آغاز می‌شود و تا چهارشنبه 3 مهرماه نیز ادامه دارد.
 
بر اساس این گزارش: متقاضیان باید برای ثبت‌نام به وب سایت ielts.iauset.com مراجعه و نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام کنند. شروع ثبت نام هر آزمون آیلتس رأس ساعت 10 صبح به وقت رسمی کشور است و متقاضیان باید با اطمینان از فعال بودن پروفایل کاربری خود بر روی وب سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
 
بنابراین گزارش: انصراف پس از ثبت نام قطعی در ماژول‌های آزمون آیلتس امکان پذیرنیست. ضمن اینکه طبق قواعد IDP امکان تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و بالعکس نیز امکان پذیر نیست.
 
شایان ذکر است،: ثبت نام شدگان در روز شنبه 4 آبان بایدرأس ساعت 7:30 به نشانی تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک 303، مراجعه و در آزمون خود شرکت کنند و نتایج این دو ماژول نیز در روز شنبه 18 آبان‌ماه از طریق سایت results.ielts.org اعلام می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت‌نام آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه 31 شهریورماه آغاز می‌شود و تا چهارشنبه 3 مهرماه نیز ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، متقاضیان باید برای ثبت‌نام به وب سایت ielts.iauset.com مراجعه و نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام کنند. شروع ثبت نام هر آزمون آیلتس رأس ساعت 10 صبح به وقت رسمی کشور است و متقاضیان باید با اطمینان از فعال بودن پروفایل کاربری خود بر روی وب سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، انصراف پس از ثبت نام قطعی در ماژول‌های آزمون آیلتس امکان پذیرنیست. ضمن اینکه طبق قواعد IDP امکان تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و بالعکس نیز امکان پذیر نیست.

شایان ذکر است، ثبت نام شدگان در روز شنبه 4 آبان بایدرأس ساعت 7:30 به نشانی تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک 303، مراجعه و در آزمون خود شرکت کنند و نتایج این دو ماژول نیز در روز شنبه 18 آبان‌ماه از طریق سایت results.ielts.org اعلام می‌شود.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920631000955#sthash.TFMUJQTx.dpuf
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی