کد خبر: ۴۵۸۱۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶
از سوي سازمان هواپيمايي كشوري صورت گرفت؛

امروز طي مراسمي رييس سازمان هواپيمايي كشوري گواهينامه مديريت صلاحيت تداوم پرواز را به شركت هواپيمايي معراج اعطا كرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، خلبان حميدرضا پهلواني در حاشيه مراسم اعطاي اولين گواهي نامه مديريت تداوم صلاحيت پروازي به شركت هواپيمايي معراج، اظهارداشت: نخستين بار است كه سازمان هواپيمايي كشوري اين گواهينامه را به علت تدوين ساختارها و افزايش توانمندي در تعمير و نگهداري به شركت هواپيمايي معراج اعطا كرده است.

معاون وزيرراه و شهرسازي گفت:  لزوم استفاده از camo براي تمامي شركت هاي هوايي لازم است ضمن اينكه لزوم دريافت اين گواهينامه در كشور منحصر به فرد است زيرا اين مجوزي بسيار ارزشمند در زمينه تعمير و نگهداري محسوب مي شود.

وي با بيان اينكه اين گواهينامه براساس part-m سازمان هواپيمايي كشوري صادر شده است گفت: مديريت صلاحيت تداوم پرواز (camo)به صورت مداوم با همكاري بازرسان سازمان هواپيمايي كشوري بررسي مي شود و در صورتي كه خدمات اين شركت كاهش يابد پس گرفته خواهد شد.

خلبان پهلواني در ادامه خاطر نشان كرد: تمامي ايرلاين هاي هوايي كشور بايد اين گواهينامه را دريافت كنند زيرا اين امر نشانگر اتكا و اعتماد به نفس صنعت هوايي كشور در جهت رسيدن به خودكفايي است.

وي در پايان با اعلام اينكه تصدي گري در سازمان هواپيمايي كشوري بايد برچيده شود افزود: طبق اصل 44 قانون اساسي حضور بخش خصوصي بايد در اولويت قرار گيرد و تصدي گري در سازمان هواپيمايي بايد رخت بر ببندد.

انتهاي پيام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر