کد خبر: ۴۶۰۸۱۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۳
اهواز/نماینده مردم اهواز در مجلس:

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا اگر نیروهای امنیتی استان نمی‌خواستند این تجمع انجام شوند می‌توانستند امروز مانع از این کار شوند ولی آنها هم در کنار مردم هستند و مشکل انتقال آب کارون را قبول دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان؛ نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: کارون دغدغه امروز همه مردم و مسئولین استان است و معتقدیم باید همیشه خروشان باشد.

سید شریف حسینی اظهار کرد: مردم استان باید کاری کنند که ما بتوانیم از مسیر قانونی کار را دنبال کنیم. چرا که بعضی‌ها در این بین به فکر سوء‌استفاده هستند.

  وی بیان کرد: مردم خوزستان و اهواز بهتر است که در کنار کارون بمانند و با آرامش هرچه تمام و از طریق تجمع حرف خود را به مسئولین منتقل کنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم افزود: تا ما نمایندگان مردم استان هستیم، نمی‌گذاریم آب کارون را به شیوه غلط از استان خارج کنند.

وی ادامه داد: بهتر است که شیوه اعتراض به انتقال آب کارون به صورت فرهنگی ادامه داشته باشد و به مسائل سیاسی کشیده نشود و قطعا ما حرف مردم را به گوش مسئولان می‌رسانیم.

حسینی از نشست با رئیس جمهور در خصوص انتقال آب کارون از سرچشمه‌ آن خبر داد و افزود: ما نمایندگان مجلس قطعا از حق مردم استان دفاع خواهیم کرد.

وی گفت: چندی پیش هر 18 نماینده استان به علت انتقال آب کارون به صورت دسته‌جمعی استعفا دادند و این موضوع نشان می‌دهد که نمایندگان استان بیش از مردم به دنبال رفع این طرح هستند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا اگر نیروهای امنیتی استان نمی‌خواستند این تجمع انجام شوند می‌توانستند امروز مانع از این کار شوند ولی آنها هم در کنار مردم هستند و مشکل انتقال آب کارون را قبول دارند./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر